Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dziś o 18:15 w TV Trwam prawdziwa gratka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
21-02-2008 14:44Marek222 (511 punktów)Dziś o 18:15 w TV Trwam prawdziwa gratka
rozmowy niedokończone pod bardzo zadziornym tytułem: "rewolucja naukowa - koniec epoki ewolucjonistów" - nagrywajcie jak macie czym - aby nasze wnuki miały się z czego śmiać - bo ja coś czuję że jeśli to będzie w formie audio na ich stronie to nie za długo... bo KK jest bardzo niejednoznaczny w stanowisku ewolucji i skłania się raczej ku wyznawaniu doboru naturalnego sterowanego z góry, ale jednak nie czystemu kreacjonizmowi tzw. "nowej Ziemii" - które to przekonanie jest charakterystyczne raczej dla różnej maści protestantów i pochodnych w USA - a skoro KK chce się od nich odróżniać więc bardzo go kusi być niejako bliżej po stronie nauki w tym temacie i razem z naukowcami wspólnie wyśmiewać kreacjonistów starej Ziemii...

więc może być tak że po emisji tego materiału przyjdzie 'rozkaz' z góry odpowiednio korygujący podejście RM i spółki do tych tematów - co spowoduje zniknięcie tego materiału może i na zawsze - a tak będziemy mieli unikalny dostęp do światopoglądu polskich kreacjonistów, może nawet poruszą temat stosunku JPII do tego tematu - a najbardziej czekam na telefony... to będzie naprawdę miodzio...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

ra-serafin (2786 punktów)Odp: dziś o 18:15 w TV Trwam prawdziwa gradka
robicie tak, ktoś bierze dvd, nagrywa ten program , wrzuca na torrenty i wysyła nam na forum link, my to ściągamy, dyskutujemy i jest ok.

Nie wszyscy maja tv trwam. A jak ktoś ma to się nie ma do czego przyznawać. Lepiej zrobić tak by kanał zniknął.

Z przyszłością jest małe "ale" .Za każdym razem,jak się na nią spojrzysz - zmienia się,bo się na nią spojrzałeś.A to zmienia wszystko pozostałe.
21-02-2008 15:25 
 Ocena 1 na 1
Marek222 (511 punktów)Odp: dziś o 18:15 w TV Trwam prawdziwa gratka
to już chyba lepiej samo audio ?, chyba że będą jakieś schematy pokazywać, ale to chyba też będzie w radiu leciało ale tego nie wiem, wiem tylko że bardzo rzadko trafiają się tam tematy z nauk ścisłych

a.. i jeszcze co do samego kanału, ja bardzo bym nie chciał aby zniknął, jak inaczej dowiedziałbym się o poglądach nie tak małej części społeczeństwa które mnie otacza - tv trwam jest bardzo dobra do studiów socjologicznych nad pewnymi zagadnieniami - chodzi o etos i ideologię polskiego konserwatyzmu

... a.. i nie na torrenty tylko na google earth albo do jednego z wielu serwisów wideo - tutaj macie ogromny wybór: www.vidohe.com/sites.php?sort=interest&page=none - te bardziej na różowo są tylko dla dorosłych ale większość jest 'normalna'
21-02-2008 16:48 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>co do samego kanału, ja bardzo bym nie chciał aby zniknął, jak inaczej dowiedziałbym się o poglądach nie tak małej części społeczeństwa

Ale byłaby i dobra strona takiego zniknięcia, bo owa część społeczeństwa także nie dowiedziałby się o swoich poglądach.
.
21-02-2008 18:09 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

Jak dowodzi trwająca(!) w tytule "gradka", forum jest ortograficznie mordowane.
I kto się będzie śmiał?
.
Marek222 (511 punktów)
>Jak dowodzi trwająca(!) w tytule "gradka", forum jest ortograficznie mordowane.
>I kto się będzie śmiał?

z chęcią bym zmienił ale forum mi na to nie pozwala, poza tym takie rzeczy mnie nie denerwują, ja nikomu nie zwracam uwagi jak zrobi błąd ortograficzny
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

>Z chęcią bym zmienił, ale forum mi na to nie pozwala, poza tym takie rzeczy mnie nie denerwują, ja nikomu nie zwracam uwagi jak zrobi błąd ortograficzny.

   A na co ty w ogóle zwracasz uwagę?

   DO MODERATORÓW:

   Zaczęło się się niedawno, bardzo świetnie, aktywnością Wojtka - i już się skończyło? Czy naprawdę grozi nam to, czego się obawiałem i co zapowiadałem: zawłaszczenie forum przez niedouczonych, pewnych siebie i swoich "racji" głupców?

   Vide ten post powyżej: beczenie "ja! ja!" - ale bezmyślne naśladowanie stadnych obyczajów, gdzie na "ja" nie ma miejsca. Jeden głupiec naśladuje drugiego, bo jeśli całe stado tak robi, to musi być dobrze...

   Może naprawdę ludzkość dzieli się na 80% bezczelnej hołoty i niespełna 20% zwyczajnych ludzi?
.
derkacz (375 punktów)

>   Zaczęło się się niedawno, bardzo świetnie, aktywnością Wojtka - i już się skończyło? Czy naprawdę grozi nam to, czego się obawiałem i co zapowiadałem: zawłaszczenie forum przez niedouczonych, pewnych siebie i swoich "racji" głupców?
>   Vide ten post powyżej: beczenie "ja! ja!" - ale bezmyślne naśladowanie stadnych obyczajów, gdzie na "ja" nie ma miejsca. Jeden głupiec naśladuje drugiego, bo jeśli całe stado tak robi, to musi być dobrze...
>   Może naprawdę ludzkość dzieli się na 80% bezczelnej hołoty i niespełna 20% zwyczajnych ludzi?
>.
>

Wszystko zgoda, ale może tak mniej używać na każdym kroku "głupców" i "hołoty" ? Szczególnie jak chce się uchodzić za "tego lepszego". Dziwnie to wygląda.
Pozdrawiam
22-02-2008 12:07 
 Ocena 1 na 1
dokowski (7933 punktów)
(zablokowany)
>Może naprawdę ludzkość dzieli się na 80% bezczelnej hołoty i niespełna 20% zwyczajnych
>ludzi?

To znany fakt, nawet te liczby nie budzą dużych kontrowersji. Cały problem w tym, że 80% ludzi jest przekonanych o swojej przynależności do tych 20% zwyczajnych... i wbrew pozorom, nie jest to te same 80%, które należy do hołoty... a więc wbrew pozorom, nie każdy zwyczajny uważa się za zwyczajnego

doku
Marek222 (511 punktów)
>Cały problem w tym, że 80% ludzi jest przekonanych o swojej przynależności do tych 20% zwyczajnych... i wbrew pozorom, nie jest to te same 80%, które należy do hołoty... a więc wbrew pozorom, nie każdy zwyczajny uważa się za zwyczajnego

dobrze by było zrobić jakieś badania socjologiczne na ten temat.. bo jak się *każdemu* wydaje to ja naprawdę nie mam pojęcia

problem polega na tym czy istnieje sposób dowiedzenia samemu sobie tego czy się należy do tych czy tamtych na podstawie ograniczonych informacji jakie sami posiadamy... - bo przyznam że ten stan rzeczy mi się nie podoba
dokowski (7933 punktów)
(zablokowany)
>czy istnieje sposób dowiedzenia samemu sobie tego czy się należy do tych czy tamtych

Ja proponuję taki test. Spróbuj odszukać jakąś książkę napisaną przez noblistę z nauk przyrodniczych i przeczytaj ją. Jeśli to nie wystarczy, to powtórz tę czynność po raz drugi i przyczytaj inną taką książkę... To jest oczywiście tylko test pozytywny, kto go nie zaliczy ten nadal może mieć nadzieję.

Testów negatywnych znam mnóstwo, np. dyskredytuje opowiadanie się po stronie kreacjonizmu , głosowanie na Samoobronę, odżywianie się junk foodem...

doku
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>takie rzeczy mnie nie denerwują

Uff - dzięki Bogu!
.
israelOdp: Dziś o 18:15 w TV Trwam prawdziwa gradka
>"rewolucja naukowa - koniec epoki ewolucjonistów" - nagrywajcie >jak macie czym - aby nasze wnuki miały się z czego śmiać

Dziękuje Panu za namiar,z chęcią obejrzę.
Jakkolwiek jednym z koronnych,a przemilczanych dowodów na ewolucję jest wiara w istnienie istot których w warunkach naukowych obserwacji teoretycznie nie ma.

Przykład:zwierzęta i rośliny nie wierzą w takie istoty.
natomiast człowiek-owszem,choc tylko sporadycznie,incydentalnie nie wierzy w takie istoty.

wiara powstaje w mózgu,nie wierzący ludzie i zwierzęta i rośliny nie wierzą w istoty nazwijmy je "boskimi" gdyż ich mózgi ewolucyjnie nie są zdolne do tego typu aktów.

nie obrażajmy się na fakty.
21-02-2008 18:21 
 Ocena 5 na 5
diogenes (42753 punktów)
>wiara powstaje w mózgu,...

A jako że niedaleko pada jabłko od jabłoni - bóg również.
Marek222 (511 punktów)
>>wiara powstaje w mózgu,...
>A jako że niedaleko pada jabłko od jabłoni - bóg również.

można tam dzwonić 657-07-13 - i podobne końcówki
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>rozmowy niedokończone pod bardzo zadziornym tytułem:
>"rewolucja naukowa - koniec epoki ewolucjonistów" -
Miałem (zamierzałem) obejrzeć. NIE. Jest 18:59, telewizor wyłączony. Tego nie da się strawić, a masochistą nie jestem, Trwam winna być zakazana tak jak faszyzm w Niemczech i w innych cywilizowanych krajach. Bzdury wokół tyle, ze mój mózg nie jest w stanie tego znieść. Czasami uważam, ze demokracja ułomną jest. Byle s*******n (przepraszam za kolokwializm) gada co mu do rozumu przyjdzie a tzw. masy muszą tego słuchać.
Panie Zbysławie. Faktycznie czasami styl od styla (styliska) mocno się komuś nie różni.
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
israel
>Byle s*******n (przepraszam za kolokwializm) gada co mu do >rozumu przyjdzie a tzw. masy muszą tego słuchać.

To się nazywa demokracja z którymi niejedni racjonaliści mieli problemy w przeszłości.
21-02-2008 21:21 
 Ocena 1 na 1
Andrzej.51 (15814 punktów)
>Bzdury wokół tyle, ze mój mózg nie jest w stanie tego znieść. Czasami uważam, ze demokracja ułomną jest. Byle s*******n (przepraszam za kolokwializm) gada co mu do rozumu przyjdzie a tzw. masy muszą tego słuchać.
>

Najgorsze jest to, że masy ten program obejrzały, a znaczna część oglądających była i jest święcie przekonana, że dostąpiła łaski obejrzenia prawdy jedynej i niepodważalnej.
Najłatwiej jest w głowach naśmiecić, tylko jak potem te śmieci posprzątać.
21-02-2008 22:47 
 Ocena 1 na 1
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

> Faktycznie czasami styl od styla (styliska) mocno się komuś nie różni.

   Jeszcze wszystko przed nami. Podejrzewam, że będę pierwszym na tym forum, zbanowanym za upierdliwe czepianie się polskiego języka.

   PS. Polskim okaże się ten język, którego się czepiam.
.
Kupc (111 punktów)
Właśnie oglądam sobie ten program, stokrotne dzięki za info, gdyby nie ten wątek na forum, przegapiłbym ubaw po pachy. Jak na razie najbardziej podobały mi się: zwrot -"ewolucjonistyczne mity" i "dowody" na istnienie ludzi już w epoce dinozaurów. Wciąż jestem pod wrażeniem tego pana biologa z USA, skąd oni go wzięli?!?!?
22-02-2008 12:23 
 Ocena 1 na 1
dokowski (7933 punktów)
(zablokowany)
>Wciąż jestem pod wrażeniem tego pana biologa z USA, skąd oni go wzięli?!?!?

Przecież to zwyczajne hochsztaplerstwo - jedni bezczelni oszuści prezentują innych bezczelnych oszustów. To działa tak, jak sztuczki z telepatią, stygmatami czy psychokinezą - staranna reżyseria i ekstatyczne aktorstwo. O ile wiara w porwania przez UFO może być czasem efektem choroby psychiocznej, o tyle ruch kreacjonistyczny jest czystym, starannie zaplanowanym oszustwem. Ludzie występujący w takich programach są zimnymi, perfidnymi draniami, robiącymi prostaczkom wodę z mózgu, a nie żadnymi zwariowanymi czy nawiedzonymi wyznawcami płaskiej Ziemi.

Żaden biolog, ani żaden człowiek znający słowo "biologia" nie może szczerze wierzyć w to, że ludzie żyli razem z dinozaurami. Naprawdę dziwię się, że to nie jest oczywiste dla wszystkich na tym forum.


doku
Marek222 (511 punktów)
>Naprawdę dziwię się, że to nie jest oczywiste dla wszystkich na tym forum.

a nie jest ? bo ja się dziwię że ktoś zauważył tu ludzi którzy popierają kreacjonizm, na razie żadnego nie ma...
dokowski (7933 punktów)
(zablokowany)
>ja się dziwię że ktoś zauważył tu ludzi którzy popierają kreacjonizm

A kto zauważył?


doku
Kupc (111 punktów)

>Żaden biolog, ani żaden człowiek znający słowo "biologia" nie może szczerze wierzyć w to, że ludzie żyli razem z dinozaurami. Naprawdę dziwię się, że to nie jest oczywiste dla wszystkich na tym forum.

Czy oglądał pan ten program? widział pan tego "biologa"?

To był człowiek, któremu obca jest choćby podstawowa terminologia naukowa, powiem nawet więcej - koleś miał problem z wysławianiem się w ogóle, gdy cytował (z kartki) Dawkinsa odniosłem wrażenie, że i z czytaniem ma problemy. Poza tym jego wygląd, mowa ciała i swoboda z jaką wymawiał sformułowania typu "ewolucjonistyczne mity", o których wspomniałem wcześniej - wszystko to zdaje się wskazywać na głupotę, a nie uczestnictwo w zaplanowanym kłamstwie. Widziałem ten "show" i faktycznie, nie jest dla mnie oczywiste, że gość w tym studio nie wierzył w to co mówi, tym bardziej, że na prawdę zdarzają się takie "ciemnoty z patentem magisterskim". Co się zaś tyczy postawy przedstawicieli kościoła w tej kwestii to już inna sprawa. Pozdrawiam.
22-02-2008 16:11 
 Ocena 1 na 1
dokowski (7933 punktów)
(zablokowany)
>Czy oglądał pan ten program? widział pan tego "biologa"?

Nie muszę takich oglądać, żeby rozszyfrować ich bezbłędnie

> gdy cytował (z kartki) Dawkinsa odniosłem wrażenie, że i z czytaniem ma problemy

Bezczelny oszust

doku
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Wciąż jestem pod wrażeniem tego pana biologa z USA, skąd oni go wzięli?!?!?

To kumpel Barwiejskiej vel Otumby, dra Grunberga itd. - ona ma rozległe kontakty w amerykańskich kręgach intelektualnej elity tego właśnie pokroju.


fides ex necessitate esse non debet
asrielOdp: Dziś o 18:15 w TV Trwam prawdziwa gratka
Ja niestety dopiero teraz zobaczyłem jak intelektualna uczta mnie ominęła, ale nie tracę nadziei, pewnie umieszczą na stronie RM tak jak poprzednie rozmowy.
Piotr G. /Grim/ (288 punktów)
Jak dla mnie, granica śmieszności (za nią wyłącznie zgrzytanie zębów)została przekroczona, kiedy pan "biolog z USA" poruszył temat 150 milionowych, skamieniałych śladów dinozaura, z człowiekiem u boku.
Domyślacie się, że coś w tym znalezisku musi być przekręcone.
Artykuł w "National Geographic" okazał się być żartem na prima-aprilis. (!) Jako kaczka dziennikarska musiał wydawać się nieszkodliwy, ale teraz- cytowany przez kreacjonistów przyprawia mnie o dreszcze.

And the man said:
Let there be light.
Marek222 (511 punktów)
tak czy inaczej określili się wreszcie, nigdy nie było jeszcze w RM takiego oficjalnego przyzwolenia na kreacjonizm, zawsze mówili to inni ludzie i tak niejako przypadkowo, zawsze można było na nich zrzucić winę że radio nie może cenzurować że nie wiedzieliśmy co gość powie... a tutaj taki klops... co będzie jak ksiądz biskup się dowie... chociaż oni swojego szefa mają w USA, więc nie dziwię się że stamtąd importują takie przeboje jak ten 'naukowiec'... no ale niech się dowie tutaj polska rada czuwania nad RM czy jakoś tak... przydało by się aby to jakieś media podchwyciły, niech się chłopaki tłumaczą...

(a... i o Dawkinsie było... i o JPII... fajny elaboracik... mnie do tej pory dreszcze przechodzą że moja ulubiona stacja puściła mój ulubiony temat...)

... a potem fajny przeskok do telemarketu... ten sam target

nie wiem czy dziś nie będzie tego jeszcze w radiu takiej drugiej części z telefonami słuchaczy, zwykle jest przed 22 po apelu jasnogórskim

--edit, mają być jakieś rozmowy niedokończone o 21:30, ale nie wiem czy w tym temacie

--edit, fałszywy alarm, rydzyk coś gada...
Kelly (2051 punktów)
>aby nasze wnuki miały się z czego śmiać (...)
Chyba raczej płakać.
>a najbardziej czekam na telefony... to będzie naprawdę miodzio...
Szczególnie że puszczają tylko wypowiedzi "niekontrowersyjne" .

TV Trwam i kreacjonizm? Ale przecież KK oficjalnie odstąpił od tego poglądu. Równie dobrze mógłby głosić, że Ziemia jest płaska...

Na jakim świecie my żyjemy? Bo chyba się zgubiłam.
21-02-2008 23:07 
 Ocena 1 na 1
Marek222 (511 punktów)
>TV Trwam i kreacjonizm? Ale przecież KK oficjalnie odstąpił od tego poglądu. Równie dobrze mógłby głosić, że Ziemia jest płaska...

akurat ten pogląd został wyśmiany, tak samo jak ten że Ziemia trwa tylko parę tysięcy lat, to też jest niecodzienne bo ten mgr.inż. jest wyznawcą kreacjonizmu o niewiadomojakich początkach, ja myślałem że się posikam, dosłownie, albo udławię... wyraźnie mówił że Ziemia ma ileś tam miliardów czy milionów lat i że życie ze wszystkimi gatunkami powstało w kambrze... więcej... że powstawało kilka razy, tzn. łącznie z człowiekiem, że aktów stworzenia było wiele... toż to są całkowite herezje zarówno ze strony katolickiej jak i ze strony czystego biblijnego kreacjonizmu protestanckiego... jeszcze więcej, widać że czasami chciał coś powiedzieć ale się bał... coś przebąknął o piramidach egipskich i antygrawitacji... - kosmici ?! - rany boskie, miejcie w swojej opiece moje szare bo czytałem wiele o kreacjonizmie ale takiej 'autorskiej' wersji nigdy... - a jak zadzwonił ten facet i zaczął o pierwiastkach - mówię wam takiej głupoty nigdy nie słyszałem a słyszałem już wiele... - a o. prowadzący... "pan musi być chemikiem" - uciekłem sprzed telewizora bo mi łzy w oczach stanęły, przeżyłem normalnie katharsis aż mnie przeczyściło

oj będą się chłopaki na klęczkach przed biskupem tłumaczyć...
Andrzej.51 (15814 punktów)
>rany boskie, miejcie w swojej opiece moje szare bo czytałem wiele o kreacjonizmie ale takiej 'autorskiej' wersji nigdy...

A może to był kreacjonizm-bis. Taka odmiana, nowa wersja kreacjonizmu.
Widać przynajmniej, że chłopaki się starają. Może jeszcze coś śmiesznego wymyślą. Pożyjemy, zobaczymy.
Dobrze jednak, że tego programu nie oglądałem. Mózg mógłby mi się wykrzywić.

>przeżyłem normalnie katharsis aż mnie przeczyściło

Czyli: od oczyszczenia do przeczyszczenia. Też ładnie.

Pozdrawiam Cię.
Marek222 (511 punktów)
>Dobrze jednak, że tego programu nie oglądałem.
za to masz okazję teraz, i nie wypowiadać się na temat jak się nie widziało - wbrew pozorom nie ma się czego bać, czego wy się boicie, że was przekona do swojego światopoglądu ?

ja tego słuchałem naprawdę z przyjemnością, a te objawy natury gastryczno-sercowej to tylko z rozregulowania układu autonomicznego szczęściem
Luke
teraz zaprezentuje poziom myślenia jaki na tym forum się prezentuje...

uwaga:
użytkownik Śmigielski ma racje twierdząc że prawdziwy motłoch i hołota to 80%. ja dokładam że 80% użytkowników tego forum. teraz oto nadszedłem JA jedyna prawda objawiona. JA to znaczy student filozofii ponieważ Filozofia jest matką mądrości z której to wyrosły wszelkie nauki to JA i moje poglądy przytłaczamy wasze jakieś zadufane w sobie udawanie myślenia. mam wrażenie że większość z Was podnieca się tym że głosi solidarny ceimnotyzm naukowo humanistyczny którym się chlubi i podpiera choć nie zna się nawet do końca na tym. jako ludzie nienawidzący słowa Bóg jesteście szczęśliwi kiedy możecie obrobić zwyczajnie dupę na każdy temat. ale broń absolucie (słowa boże nie używacie przecież)żeby nad czymś pomyśleć. stanąć z jednej strony popatrzeć pójść na drugą też popatrzeć potem przemyśleć wyciągnąć wnioski i szukać mądrości... nie musiałbym długo szukać jak ochrzcicie się mędrcami jedynym znającymi objawioną prawdę... zamiast ją tworzyć szuakacie tylko pola do popisu jak policjant który wlepia mandat za źle zaparkowany samochód w miejscu w którym go już nie ma... dochodzicie tam gdzie ludzkość już dawno była i za daleko nie brniecie... drwicie ale nie mówicie nic budującego... pieprznijcie sobie kolejną cyferkę w liczniku odwiedzin i kolejną flagę...ale co to da??

zdawkowe moje 2 zdania

ja też nie uważam że sposób przeciwstawiania się ciemnocie jaka jest wokół nas przez Tv Trwam za przekonujący i rzetelny. prawdopodobnie ludzie którzy to tworzą i robią też nie do końca są pewni czy to jest to o co chodzi. ale tu wkracza to co przenika wszystko. kasa. za to ci płacą to mówisz. program ten jest skierowany do konkretnych odbiorców nie będących wolnymi pseudo myślicielami. raczej do ludzi prostych. a służy on walce o odbiorcę i walce o kasę.... czesc
Marek222 (511 punktów)
>ja też nie uważam że sposób przeciwstawiania się ciemnocie jaka jest wokół nas przez Tv Trwam za przekonujący i żetelny.

Tv Trwam przeciwstawia się ciemnocie jaka jest wokół nas ?
Luke
a czy oni tak nie myslą??

bład tv trwam polega na tym że odbiorcom sugeruje ze są jedyną prawdą objawioną a świat wokół nich to bezlitosny ateistyczny i komercyjny moloch budujący cywilizację śmierci i że nie ma żadnych wyjątków
Kupc (111 punktów)
>teraz zaprezentuje poziom myślenia jaki na tym forum się prezentuje...
>uwaga:
>użytkownik Śmigielski ma racje twierdząc że prawdziwy motłoch i hołota to 80%. ja dokładam że 80% użytkowników tego forum. teraz oto nadszedłem JA jedyna prawda objawiona. JA to znaczy student filozofii ponieważ Filozofia jest matką mądrości z której to wyrosły wszelkie nauki to JA i moje poglądy przytłaczamy wasze jakieś zadufane w sobie udawanie myślenia..........>

Wow, ktoś taki jak "Ty" to chyba faktycznie musi mieć rację.
Oddajmy pokłon "Jedynej Prawdzie Objawionej" i dziękujmy stwórcy za to, że uraczył nas Nią w postaci Luka.

(Narrator):
* ...Tegoż dnia pojęli, że dotąd błądzili w otchłani, a wszystko co dotąd widzieli było kreacją żyjących w niej demonów... *
dokowski (7933 punktów)
(zablokowany)
>>ja też nie uważam że sposób przeciwstawiania się ciemnocie jaka jest wokół nas przez
>Tv Trwam za przekonujący i żetelny

Otwórz oczy! To jest jawne, beczelne oszustwo. Ci ludzi po zakończenia nagrania zrywają baki ze śmiechu, że tak idiotycznie robią telewidzów w konia

doku
Marek222 (511 punktów)
znalazłem ciekawy link:

www.picturepush.com/public/429437

za pisu by mnie za to mogli wsadzić za kratki (przykład satyry z kaczuszkami), trochę się boję, pomożecie jakby co ?
22-02-2008 14:28 
 Ocena 1 na 1
Marek222 (511 punktów)
>Ci ludzi po zakończenia nagrania zrywają baki ze śmiechu, że tak idiotycznie robią telewidzów w konia

widziałeś, byłeś ? masz to gdzieś nagrane ?... bo ja równię dobrze mogę powiedzieć że widziałem jak się po tym wszystkim modlą że opatrzność raczyła ich oświecić panem magistrem inżynierem
dokowski (7933 punktów)
(zablokowany)
> się po tym wszystkim modlą że opatrzność raczyła ich oświecić panem magistrem
>inżynierem

To był magister inżynier biologii? To demaskuje oszusta, bo na politechnice nie ma biologii.


doku
Marek222 (511 punktów)
>To był magister inżynier biologii?

czy biologii to nie wiem, powiedział że się zajmował(-uje) ochroną środowiska - nazywa się Marek Sankiewicz
dokowski (7933 punktów)
(zablokowany)
>>To był magister inżynier biologii?
>czy biologii to nie wiem, powiedział że się zajmował(-uje)
>ochroną środowiska - nazywa się Marek Sankiewicz

To dobrze. Znamy nazwisko tego pajaca i oszusta, który zasługuje na ostracyzm.

doku
Marek222 (511 punktów)Odp: Dziś o 18:15 w TV Trwam prawdziwa gradka
właśnie idzie powtórka
tesiedemdziesiąttrzy
>właśnie idzie powtórka
>

Właśnie jestem w trakcie oglądania programu, dzięki podanemu wyżej linkowi (za co z serca dziękuję). Najbardziej podoba mi się fragment gdy pan biolog tłumaczy w "prostych żołnierskich słowach",na czym polega ta cała teoria "skradziona Darwinowi". Fragment gdy wróbel z Galapagos w czasie 100 mln lat zmienia się w wyniku "czegoś tam" z "czymś tam", "tentego" oraz "czynników środowiskowych" w słonia z Galapagos, jest godzien co najmniej Nobla. Chociaż z drugiej strony, gdybym kiedyś w ten sposób chciał odpowiedzieć w szkole na pytanie o teorię ewolucji, to już po minucie bym wyleciał za drzwi. Fragment ten bije na głowę "kawałek" o wszechświatowym spisku ludzi, którzy chcą bezkarnie mordować i gwałcić, mającym na celu propagowanie ewolucji i zdławienie kreacjonizmu. I że gdy ktoś chce mówić o kreacjonizmie, to zjawia się 8 smutnych panów w cylindrach i straszy go sądami.
Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że przez cały czas nie mogę się pozbyć podejrzenie, że ktoś sobie "jaja robi" z telewizji "TRWAM", a ci dwaj panowie to jakiś nowy kabaret jest.
Marek222 (511 punktów)
>Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że przez cały czas nie mogę się pozbyć podejrzenie, że ktoś sobie "jaja robi" z telewizji "TRWAM", a ci dwaj panowie to jakiś nowy kabaret jest.

niestety nie, ten w czarnym po lewej to znana twarz tej stacji, powiedziałbym nawet druga po szefie

a co do innych podobnych kwiatków: kiedyś widziałem też podobne sprawy tylko może nawet groźniejsze w rzeczywistości - przez nie wiem ile ale chyba 2 godziny reklamowali się ludzie produkujący coś na A... tylko nie pamiętam co, coś z aloesem, ale to były jakieś minerały... coś takiego co odkrył rzekomo facet na krowach - o tej sprawie mówili też już w jakiś interwencjach (ale to było chyba ponad rok temu) - prokuratura się nawet nimi interesowała, a oni bezczelnie w RM (i trwam chyba też ale wtedy nie miałem), i ludzie dzwonili - 70 zł za działkę - "no tak wiemy drogo, ale musimy produkować na własną rękę bo nas przemysł nie dopuszcza bo by połowa z tych leków była niepotrzebna" itp... , też z pełnym wsparciem głównych postaci stacji, żadnego krytycznego słowa

Wróć do listy wątków działu Nauka

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365