>Na rogu Piotrkowskiej i Piłsudskiego przy przejściu podziemnym będą zbierane podposy pod petycją >Renegocja Konkordatu. Zbieranie odbędzie się w godzinach od 12 do skutku. Chętnych zapraszamy.
Może warto pomyśleć o większej akcji, np. udostępnienie petycji na stronie internetowej, żeby każdy mógł zebrać podpisy wśród znajomych i przesłać je pod wskazany adres.
Pozostawiam do rozważenia,
Pozdrawiam
|