Racjonalista - Strona głównaDo treści
Uliczne zbieranie podpisów w Łodzi 11.07 - Wycofanie Religii

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
01-07-2010 19:26Racjonalistka ateistka (711 punktów)Uliczne zbieranie podpisów w Łodzi 11.07 - Wycofanie Religii
Ocena 6 na 6
Na rogu Piotrkowskiej i Piłsudskiego przy przejściu podziemnym będą zbierane podposy pod petycją Renegocja Konkordatu. Zbieranie odbędzie się w godzinach od 12 do skutku. Chętnych zapraszamy.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Madman (7811 punktów)
A ja już myślałem, że chcecie wycofać religię w ogóle...
finerbijk (17282 punktów)
A ja pomyślałem, że chodzi o wycofanie Religi, ale zaraz sobie przypomniałem, że ten zasłużony skądinąd człowiek już się sam wycofał niestety.
emka77 (161 punktów)
>Na rogu Piotrkowskiej i Piłsudskiego przy przejściu podziemnym będą zbierane podposy pod petycją
>Renegocja Konkordatu. Zbieranie odbędzie się w godzinach od 12 do skutku. Chętnych zapraszamy.

Może warto pomyśleć o większej akcji, np. udostępnienie petycji na stronie internetowej, żeby każdy mógł zebrać podpisy wśród znajomych i przesłać je pod wskazany adres.

Pozostawiam do rozważenia,

Pozdrawiam
08-07-2010 13:43 
 Ocena 2 na 2
Racjonalistka ateistka (711 punktów)
>>Na rogu Piotrkowskiej i Piłsudskiego przy przejściu podziemnym będą zbierane podposy pod petycją
>>Renegocja Konkordatu. Zbieranie odbędzie się w godzinach od 12 do skutku. Chętnych zapraszamy.
>Może warto pomyśleć o większej akcji, np. udostępnienie petycji na stronie internetowej, żeby każdy mógł zebrać podpisy wśród znajomych i przesłać je pod wskazany adres.
>Pozostawiam do rozważenia,
>Pozdrawiam
Nie chcę się mądrzyć ale na pierwszej stronie Racjonalisty jest link, w Googlach też łatwo znaleźć.

Zapraszam do lektury i wysyłki
Magda


Nie sztuką jest zgasić pożar, sztuką jest mu zapobiec.
emka77 (161 punktów)
>>>Na rogu Piotrkowskiej i Piłsudskiego przy przejściu podziemnym będą zbierane podposy pod petycją

>Nie chcę się mądrzyć ale na pierwszej stronie Racjonalisty jest link, w Googlach też łatwo znaleźć.
>Zapraszam do lektury i wysyłki
>Magda

Dziękuję za info i pozdrawiam
Iwona
stanik (453 punktów)
>Na rogu Piotrkowskiej i Piłsudskiego przy przejściu podziemnym będą zbierane podposy pod petycją
>Renegocja Konkordatu. Zbieranie odbędzie się w godzinach od 12 do skutku. Chętnych zapraszamy.

Byłem o 12.30 nikogo nie zastałem. Pobłądziłem czy odwołaliście imprezę?.Chciałbym się dopisać i pogadać.
Racjonalistka ateistka (711 punktów)
>>Na rogu Piotrkowskiej i Piłsudskiego przy przejściu podziemnym będą zbierane podposy pod petycją
>>Renegocja Konkordatu. Zbieranie odbędzie się w godzinach od 12 do skutku. Chętnych zapraszamy.
>Byłem o 12.30 nikogo nie zastałem. Pobłądziłem czy odwołaliście imprezę?.Chciałbym się dopisać i pogadać.
>

Bardzo przepraszam - miały zbierać osoby po pięćdziesiątce i upal ich przestraszył. Za późno się dowiedziałam i już nic nie mogłam zrobić. Proszę pisać na adres lp.teno.orp@kyzclawokm


Nie sztuką jest zgasić pożar, sztuką jest mu zapobiec.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365