> W mojej miejscowości w ostatnich tygodniach przy jednej z głównych ulic "wyrósł" nocą piękny krzyż.> Mam wątpliwości co do tego czy "sprawca" owej budowli uzyskał odpowiednie zezwolenia. Chciałbym> wystosować odpowiednie zapytanie do nadzoru budowlanego ale nie bardzo wiem jak to zrobić. Proszę o> pomoc. Może PSR przygotowałoby jakiś wzór pisma?Zwróć się z tym do Joasi, zresztą też Mariusz obiecał pomoc: Cytat:- jeśli ktoś nie chce sam pisać lub jeśli okazało się to nieskuteczne, to może do Racjonalisty wysyłać zgłoszenia naruszeń w konkretnych przypadkach.
Życzę Ci powodzenia  .
"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
|