>Co myślicie o tlenie? Niby tak prosty a wciąż nas czymś >zaskakuje. Znacie jakieś ciekawostki? zainteresowanych >proszę o odpowiedź
To nie jest raczej temat odpowiedni dla działu Filozofia i światopogląd. Już bardziej by pasował do działu Nauka. Poruszyłem tam właśnie temat związany (pośrednio) z tlenem. Jeżeli masz ochotę to przeczytaj. www.racjonalista.pl/forum.php/s,51524