Siemka, mam 15 lat. Teraz idę do bierzmowania i mam za zadanie napisać kim jest dla mnie Jezus Chrystus w życiu. Niestety, nie potrafię tego zrobić, bo nie wierzę w niego. Boję się to powiedzieć rodzicom; co mam napisać w tym zadaniu???
Poznajesz ten tekst? TAK powinien wyglądać
Najlepiej nie idź do bierzmowania i powiedz rodzicom w czym rzecz. Jeżeli Cię zmuszają, napisz byle głupotę. Pewnie i tak przejdzie.
Możesz też zaryzykować i napisać że nie znaczy dla Ciebie nic. Przynajmniej będziesz szczery. Co dalej- życie pokaże.
|