Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jezus Chrystus

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
16-10-2006 15:01kropeczkaJezus Chrystus
siemka mam 15 lat teraz ide do bierzmowania i i mam za zadanie napisac kim jest dla mnie Jezus Chrystus w zyciu niestety nie potrafie tego zrobic bo nie weize w niego boje sie to powiedziec rodzica , co mam napisac w tym zadaniu??

Nelchael
Najpierw radzę nauczyć się ortografii i interpunkcji, a dopiero później pisać .
Thorvoy (6588 punktów)
Siemka, mam 15 lat. Teraz idę do bierzmowania i mam za
zadanie napisać kim jest dla mnie Jezus Chrystus w życiu.
Niestety, nie potrafię tego zrobić, bo nie wierzę w niego. Boję
się to powiedzieć rodzicom; co mam napisać w tym zadaniu???

Poznajesz ten tekst? TAK powinien wyglądać

Najlepiej nie idź do bierzmowania i powiedz rodzicom w czym rzecz. Jeżeli Cię zmuszają, napisz byle głupotę. Pewnie i tak przejdzie.

Możesz też zaryzykować i napisać że nie znaczy dla Ciebie nic. Przynajmniej będziesz szczery. Co dalej- życie pokaże.
greg13 (187 punktów)
>Siemka, mam 15 lat. Teraz idę do bierzmowania i mam za
>zadanie napisać kim jest dla mnie Jezus Chrystus w życiu.
>Niestety, nie potrafię tego zrobić, bo nie wierzę w niego. Boję
>się to powiedzieć rodzicom; co mam napisać w tym zadaniu???
>Poznajesz ten tekst? TAK powinien wyglądać
>Najlepiej nie idź do bierzmowania i powiedz rodzicom w czym rzecz. Jeżeli Cię zmuszają, napisz byle głupotę. Pewnie i tak przejdzie.
>Możesz też zaryzykować i napisać że nie znaczy dla Ciebie nic. Przynajmniej będziesz szczery. Co dalej- życie pokaże.
>
niech napisze:"Ne wiem, czy jestem godzien"
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
Nieee... Wtedy za tak pokorną postawę od razu go dopuszczą do sakramentu.

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
greg13 (187 punktów)
>Nieee... Wtedy za tak pokorną postawę od razu go dopuszczą do sakramentu.

Tak, Masz rację!! Nie pomyślałem o tym!!!
Pozdrawiam Ojcze
Greg13
Totus (1201 punktów)
>boje sie to powiedziec rodzica , co mam napisac w tym zadaniu??
To proste. Zapytaj rodziców.
bogo141 (113 punktów)
>>boje sie to powiedziec rodzica , co mam napisac w tym zadaniu??
>To proste. Zapytaj rodziców.
>

I katechetę oczywiście.
Nikt nie odpowie za ciebie.Przecież nie jesteśmy tobą.Szukasz prostych rozwiązań i odpowiedzi.Tylko czy one są takie proste?
Archi
>siemka mam 15 lat teraz ide do bierzmowania i i mam za
>zadanie napisac kim jest dla mnie Jezus Chrystus w zyciu
>niestety nie potrafie tego zrobic bo nie weize w niego boje
>sie to powiedziec rodzica , co mam napisac w tym zadaniu??
>
zobacz na forum.ateista.pl tam pełno niewierzących dzieciaków, które idą lub szły do bierzmowania. tematów o tym było kilka, tylko poszukaj.

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365