Jeżeli prawdziwe - to rzeczywiście straszne. Żeby zadanie z fizyki polegało na wyjaśnieniu, dlaczego tzw. odnawialne źródła energii są lepsze niz kopalne.. Brrr.
Choć czy na pewno? Podobnież żeby daleko nie szukać nasi dzisiejsi maturzyści prezentują średni poziom mniej więcej taki, jak przedwojenny absolwent podstawówki..
|