>Witam serdecznie, . Może ktoś pomóc
Szanowny Gościu. W tym temacie jest prosto sę poruszać. Ciało astralne nie istnieje. Nie możesz z siebie wyjść i patrzeć na innych. To temat bajka. Doświadczyłem czegoś podobnego, na sobie i uderzyła mnie tylko moja świadomość, nic poza tym. Ale dziś wiem że, to były ostatnie żywe odruchy, nic po za tym. Nie ma ciała astralnego. Sen to nie to !!!! Ale jeśli bardzo ten temat chcesz pchać, to zadam Ci prace nad sobą. Sprawdź co mówi Twój mózg na 100-500 sekund przed zaśnięciem Twojego ciała !!!!! Tam są dopiero obrazy. Sprawdz. Tyle . N.
|