> Witam!> Na facebooku jest konto: Powstanie 2011. Radzę zajrzeć. Rozrywka antyklerykalna.> PozdrawiamBo zaczyna się jakaś nowa fobia... skrócili termin o ponad rok! teraz: 21.05.2011 www.ebiblefellowship.com/pl/may21_pl.html
Dla Ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją No tak, na fecebooku jest ironia ale oszołomstwo religijne niestety nie śpi... niby zabawny koloryt, ale? Powoli za dużo tego "ale" w koło!
|