> żydowski,(z racji że Żydzi używają taką wersje..) jest Bogiem wojujacym czy tez >litosciwym,jak ortodoksyjni Żydzi na to sie zapatruja? Zakładam że nie jesteś Ateistą.. Bóg jest dla Nas niezrozumiały, widzimy jak nam doradza na przestrzeni wieków, o dziwo Jahowa to także Allah, Bóg Ojciec.. Odpowiedź jest jedna, każdy widzi Boga takim jakim chce, patrząc na wyznawców nie zobaczysz jaki jest Bóg, ale dla mnie Bogu zależy na dawaniu nadziei, miłowaniu się, tolerancji (nie równej akceptacji..), cnotliwym życiu.. nie powiem Ci jaki jest Nasz Bóg dla nich, a powiedziałem Ci jaki jest dla mnie.
|