Racjonalista - Strona głównaDo treści
Roman Włos - jedyny godny - bo bezpartyjny - kandydat na Prezydenta RP

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
27-10-2008 22:15WŁOS (0 punktów)Roman Włos - jedyny godny - bo bezpartyjny - kandydat na Prezydenta RP
DROGI PRZYJACIELU / DROGA PRZYJACIÓŁKO,

Fakt, że zainteresował Cię ten temat dowodzi, że jesteś rozsądną osobą -
więc czytaj dalej. Teraz chcę Ci zaproponować coś co odmieni Twoje życie.

Wyobraź sobie, że mieszkasz w normalnym kraju, we własnym domku z pięknym
ogrodem, w garażu stoi samochód Twoich marzeń a w przydomowym hangarze
jakiś prywatny statek powietrzny. Może to być mały śmigłowiec np.
amerykański Robinson R-22 lub mały samolot np. Cessna, Mooney, czy
Bellanca albo Commander - też produkcji amerykańskiej. Oczywiście w domu
masz szybki, szerokopasmowy internet i wszelkie inne udogodnienia. Wakacje
spędzasz odwiedzając egzotyczne kraje, a z Twojej twarzy nigdy nie znika
uśmiech. Przyznasz, że fajnie jest tak pomarzyć.

Ale to nie marzenia. Wszystko to stanie się rzeczywistością. Oto jedyna
okazja w Twoim życiu. Te marzenia staną się rzeczywistością, jeżeli tylko
zadasz sobie bardzo niewiele trudu. Jak to osiągnąć? Wystarczy, że poprzesz
kandydaturę ROMANA WŁOSA z Katowic na prezydenta RP w wyborach w 2010 roku.
Musisz wiedzieć, że aby ROMAN WŁOS mógł kandydować musisz się wpisać na
listę poparcia i pomóc mu zdobyć 100,000 tysięcy podpisów. Przyznasz, że
niewiele.
Nie przegap takiej okazji. Już dziś napisz po BEZPŁATNY formularz listy
poparcia. Koniecznie załącz znaczek na odpowiedź. Otrzymany formularz
skopiuj w jak największej liczbie egzemplarzy i rozpowszechniaj gdzie się
tylko da.
Złóż tam Twój podpis oraz zbierz podpisy od przyjaciół i znajomych. Pisz
na adres - ROMAN WŁOS,
BOX 1328-racjonalista, 40-001 KATOWICE, POLAND. Skopiuj także ten tekst i
rozpowszechniaj w tak dużej liczbie egzemplarzy jak to możliwe. Dziękuję Ci
za czas poświęcony na przeczytanie tego listu. Przesyłam pozdrowienia i
życzę wszystkiego najlepszego.

ROMAN WŁOS
(kandydat na prezydenta RP 2010,
dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY)
www.romanwlos.go.pl, tel. +48 662 620 163

p.s. koniecznie obejrzyj film pod adresem - www.tvs.pl/informacje/4923/

p.p.s. nie zwlekaj - czasu zostało niewiele - zacznij działać natychmiast
- dziękuję
_________________
ROMAN WŁOS
(kandydat na prezydenta RP 2010,
dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY)




Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

diogenes (42753 punktów)Odp: ROMAN WŁOS - JEDYNY GODNY - BO BEZPARTYJNY - KANDYDAT NA PREZYDEN
>ROMAN WŁOS

O włos, a byłbym piękny...Białoszewski
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)

>Wystarczy, że poprzesz kandydaturę ROMANA WŁOSA z Katowic na prezydenta RP w wyborach w 2010 roku.

Nie oddamy głosów na kandydata bez... WŁOSÓW!

>Dziękuję Ci za czas poświęcony na przeczytanie tego listu.

Czas... stracony!

PS.
ĘDWARD ĄCKI na... PREZYDENTA !!!

Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
plodzien (7378 punktów)

Twym kandydatem niech będzie plodzien.
W tv zobaczysz go sobie co dzień.
Ręczę, że będzie uśmiechnięty
I nie za bardzo jest pi... ęty.

Po świecie d...y nie będę wozić
Aby finansom nie zaszkodzić.
I na gadaniu głównie się skupię
Mając Was wszystkich głęboko w ....

ps.
Życzę sobie wszystkiego najlepszego.
stilgar (7322 punktów)
Panie Romanie! A jak chce pan zrobić to, abym dostał te wszystkie zabawki i samoloty? Co jako prezydent chce pan uczynić? Może kupi mi pan to wszystko z budżetu Kancelarii Prezydenta?
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)
Odp: Roman Włos - jedyny godny bo bezpartyjny kandydat na prezydenta

Bazgroły czy nie, § 12. Regulaminu Forum mówi iż "Tytuł powinien być pisany w stylu zdaniowym (pierwsza litera wielka, dalsze - małe)."
.
sztejkat (4743 punktów)Odp: Roman Włos - jedyny godny - bo bezpartyjny - kandydat na Prezyden
Proponuję poszerzyć stronę internetową o pełny i szczegółowy program wraz z niezbędnymi wyliczeniami. Inaczej - dziękuję, nie skorzystam.

I ... gratuluję odwagi.

Tomasz Sztejka
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)

>Złóż tam Twój podpis oraz zbierz podpisy od przyjaciół i znajomych.

   Wykluczone. W 2010 roku to ja zamierzam zostac prezydentem. W przeciwieństwie do ciebie, ani mi się śni czegokolwiek obiecywac wyborczej gawiedzi. Zresztą nie muszę. Moja charyzmatyczna osobowośc jest obezwładniająca.
   

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365