 |
Prawo homoseksualistów do adopcji dzieci (zakończenie wątku) Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-02-2007 23:48 | Ocykan (3528 punktów) | Prawo homoseksualistów do adopcji dzieci (zakończenie wątku) | Oj "racjonaliści", "racjonaliści"... Chyba Was przeceniłem. Pozwoliłem sobie na żart, a Wy zaczęliście mnie atakować "na wszystkich azymutach". I to nie za wygłup (czego mógłbym się spodziewać)tylko za pryncypia. A ja przecież napisałem: parom homoseksualnym należy przyznać prawo do adopcji ograniczone do adopcji dzieci pochodzących ze związków homoseksualnych.
To znaczy, dzieci spłodzone w wyniku stosunków homoseksualnych.
Kiedyś pewnej znajomej opowiedziałem taki dowcip (nie mój):
Przychodzi facet do dentysty i mówi: - Panie doktorze, wydaje mi się, że jestem ćmą. -To rzeczywiście problem, ale z tym to raczej powinie pan pójść do psychiatry. - No tak, ale u pana się światło paliło...
Na to znajoma: A skąd ten facet wiedział, od którego mieszkania jest to okno?
Teraz przeczytałem Wasze wypowiedzi i poczułem się tak głupio jak wówczas. Ale sam jestem sobie winien, dowcipów mi się zachciało w tak poważnym gronie... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Marian (5438 punktów) | Żarcik oczywiście zauważyłem (jak zapewne zauważyłeś, moje wypowiedzi były trochę "nie na temat") i początkowo miałem nawet nie odpowiadać na Twój post, ale ostatecznie zdecydowałem, że Chyba wszyscy jesteśmy zgodni [...] wymaga komentarza  Pozdrawiam
|
|
| Gosia (9452 punktów) |
> Ale sam jestem sobie winien, dowcipów> mi się zachciało w tak poważnym gronie...Żyjemy w epoce sitcomów.Nie oczekuj, że ludziska zauważą żart bez "podłożonego" śmiechu i wielgachnego transparentu: UWAGA DOWCIPPozdrawiam.
|
|
 | | IQ955 (2355 punktów) | > Nie oczekuj, że ludziska zauważą żart bez "podłożonego" śmiechu i wielgachnego transparentu:UWAGA DOWCIPA wiesz, Gosiu, że ja sobie prywatnie od pewnego czasu zakazałem śmieszków w moich postach. Prawda, że mi się ta "abstynencja" jeszcze nie zawsze udaje, ale robie, co mogę. Może zaczniemy to lansować, jak M.A.M - ostracyzm? Co Ty na to? No, przecież to proste... Jeśli komuś trzeba, jak osłabionemu na umyśle, pisać, że "TU JEST DO ŚMIECHU", to czy warto w ogóle do niego pisać? A! Jeszcze raz sobie użyję! Życie jest krótkie...                
Pozdrowienia, IQ955. [Marek Czeszek]
|
|
 | | LEGION (3161 punktów) | >>Ale sam jestem sobie winien, dowcipów >>mi się zachciało w tak poważnym gronie... >Żyjemy w epoce sitcomów.Nie oczekuj, że ludziska zauważą żart bez "podłożonego" śmiechu i wielgachnego transparentu:UWAGA DOWCIP
Dzięki za wnikliwą ocenę mojej "spostrzegawczości".
|
|
1 na 1 Nelchael (2125 punktów) (zablokowany) | Mi to wyglądało na złośliwy sarkazm, nie na żart.
|
|
 | | LEGION (3161 punktów) | >Mi to wyglądało na złośliwy sarkazm, nie na żart. Właśnie. Ten żart, to cytat z mojego wykładowcy-homofoba. Mało przyjemny.
|
|
| IQ955 (2355 punktów) | >Kiedyś pewnej znajomej opowiedziałem taki dowcip To mi przypomniało inny:
Ogłoszenie:
"Szukam żony. Dzięki operacjom dr. Browna - płeć obojętna"
Pozdrowienia,
IQ955. [Marek Czeszek]
|
|
| mefta (480 punktów) | Stara zasada brzmi, że komikiem może być tylko ten, z którego dowcipów ludzie śmieją się sami (bez tłumaczeń). A może to było konkurs zgaduj zgadula, gdzie ukryta kula, albo chciałeś się pochwalić zadając nam zagadkę lateralną. No coż może to będzie dowód dla Ciebie, że dowcipy trzeba też umieć opowiadać. Bez pozdrowień.
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|