Odzew jak dotąd nie jest zbyt duży (przynajmniej w komentarzach). Ze środowiska serwisu skojarzyłem jedynie Pana Norberta, który się wypowiadał w komentarzach. Niestety lub stety poszło mu średnio, ale można to zrozumieć jest licealistą (tak ma w opisie pod artykułami). Pozwolę sobie zadać dwa pytania Panu redaktorowi naczelnemu. Czy zamierza śledzić komentarze pod tekstami nadsyłanymi do denaty? Weźmie w nich udział? Chętnie zadałbym je też innym jej wielkim gościom, ale niestety nie mam do nich "dostępu". Pozdrawiam. Ps: komentarze są tu: debaty.tez(*)01737/talk.html#comment-521241 (Podaję na wypadek, gdyby ktoś był zainteresowany.) forum.histmag.org/
|