Racjonalista - Strona głównaDo treści
Najazd duchów na Polskę

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
22-09-2010 12:17Mariusz Agnosiewicz (moderator)Najazd duchów na Polskę
Ocena 3 na 3
Ponieważ systematycznie jesteśmy zapraszani emailowo przez charyzmatycznych katolików na ich imprezy, więc choć raz wypada podzielić się z innymi owymi zaproszeniami, a nuż ktoś jest żądny cudu tudzież zawsze miał marzenie poznania profesjonalnego egzorcysty...

Cytat:
PIĘKNIE zapraszamy na Msze Świętą o UZDROWIENIE duszy i ciała w sobote 16. X i 20. XI w Sanktuarium Św. Józefa w Częstochowie, godz. 18,00. ul. Okrzei... Tyle UZDROWIEN i naocznych CUDOW BOZYCH oraz EGZORCYZMY. Słowami ludzkimi nie da się opisać. Przybywają pielgrzymki z zagranicy, jak FRANCJI, WLOCH, USA, nawet Syberii, tysiące ludzi, ale Pan Bóg działa w duszy każdego człowieka. Prowadzą kapłani charyzmatycy z biblistą i egzorcystą ks. dr Wł. Cyranem. Zaprasza Rycerstwo Niepokalanej i Odnowa w Duchu Świętym. Do zobaczenia i z Panem Bogiem!.

Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. Proście a otrzymacie - mówi Jezus. Proponujemy wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy wstawienniczej o włączenie się do (proszę wpisać w googlach) SKRZYNKI INTENCJI.

Przyjdź Duchu Święty!

Nie ważne, że NIE wierzysz w Diabła. Ważne jest tylko to, że Diabeł w Ciebie wierzy


Może mylą mnie z Duchem Świętym, stąd te zaproszenia, ale Częstochowa za daleko, więc nie przyjdę
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

drHaust (737 punktów)
>Ponieważ systematycznie jesteśmy zapraszani emailowo przez charyzmatycznych katolików na ich
>imprezy, więc choć raz wypada podzielić się z innymi owymi zaproszeniami, a nuż ktoś jest żądny cudu
>tudzież zawsze miał marzenie poznania profesjonalnego egzorcysty...
>[cytat]PIĘKNIE zapraszamy na Msze Świętą o UZDROWIENIE duszy i ciała w sobote 16. X i 20. XI w
>Sanktuarium Św. Józefa w Częstochowie, godz. 18,00. ul. Okrzei... Tyle UZDROWIEN i naocznych CUDOW
>BOZYCH oraz EGZORCYZMY. Słowami ludzkimi nie da się opisać. Przybywają pielgrzymki z zagranicy, jak
>FRANCJI, WLOCH, USA, nawet Syberii, tysiące ludzi, ale Pan Bóg działa w duszy każdego człowieka.
>Prowadzą kapłani charyzmatycy z biblistą i egzorcystą ks. dr Wł. Cyranem. Zaprasza Rycerstwo
>Niepokalanej i Odnowa w Duchu Świętym. Do zobaczenia i z Panem Bogiem!.
>Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to
>wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko
>prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. Proście a otrzymacie - mówi Jezus.


no ale jaki tekst piękny! ja tylko jakieś viagry w skrzynce mejlowej znajduje i chińskie agd no i ukraińskie panny w wyścigu o paszport... a tu widzę piękną treść i jaka duchowość bije! i nawet nutka współczesności - "proszę wpisać w googlach) SKRZYNKI INTENCJI" - ho ho ... postęp kroczkowaty...

no i ta końcóweczka: "Nie ważne, że NIE wierzysz w Diabła. Ważne jest tylko to, że Diabeł w Ciebie wierzy" jakie to miłe że jednak ktoś w kogoś wierzy!!!!

pytanie: czy urynkowiona służba zdrowia temu podoła?


Dla Ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją
B2BW (3184 punktów)
Cos wspaniałego. Skoro jest
>Tyle UZDROWIEN i naocznych CUDOW
to powinni zaprosić Jamesa Randiego. Za nagrodę Rycerstwo Niepokalanej mogło by sobie kupić wypasione zbroje, konie, a może starczy na jakiś zameczek!

>(proszę wpisać w googlach) SKRZYNKI INTENCJI.
Naprawdę proszę wpisać. Na stronie można wysłać maila z prośbą, ponadto dowiadujemy się, że
>W Szczecinie jesteśmy w dobrej komitywie z klasztorem Sióstr Karmelitanek. Są to kobiety, do których Pan Jezus ma szczególną "słabość"
zawsze tak podejrzewałem, że Jezus do niektórych kobiet miał szczególną słabość
a także:
>Zapraszamy wszystkich wyznających wraz z nami wiarę w "obcowanie świętych".
Ja tam wyznaję wiarę, że święci obcowali - w końcu to też ludzie z krwi i kości, swoje potrzeby mieli
Amen

Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
Piotr Mrz (33 punktów)
>Przyjdź Duchu Święty!
Nie przychodź!
23-09-2010 18:30 
 Ocena 1 na 1
mr Andersn (128 punktów)
mocne szczerze, to było by fajnie zobaczyć te "cudowne uzdrowienia"

a skoro ich tyle jest to czemu żadna gazeta, portal internetowy, stacja telewizyjna czy radiowa o tym słowa nie wspomniała? Powinni to nagłośnić jak ten pseudo cud z Sokółki, może te wszystkie "cudowne uzdrowienia" okazały się tym czym są naprawdę.
Elżbieta_kółko_różańcowe_Gdynia (5 punktów)
(zablokowany)
>mocne szczerze, to było by fajnie zobaczyć te "cudowne uzdrowienia"
>a skoro ich tyle jest to czemu żadna gazeta, portal internetowy, stacja telewizyjna czy radiowa o tym słowa nie wspomniała? Powinni to nagłośnić jak ten pseudo cud z Sokółki, może te wszystkie "cudowne uzdrowienia" okazały się tym czym są naprawdę.
>

Takie spotkanie jest bardziej normalne od ślubu faceta z kobietą podawanego w postępowej "Gazecie Wyborczej" jako ślubu lesbijki z lesbijką.
Dostała zaproszenie na ten kabaret.
25-09-2010 16:30 
 Ocena 2 na 2
B2BW (3184 punktów)
>Takie spotkanie jest bardziej normalne od ślubu faceta z kobietą podawanego w postępowej "Gazecie Wyborczej" jako ślubu lesbijki z lesbijką.
Tak, to naprawdę wstyd, że z przysięgi miłości dwojga ludzi robi się wydarzenie medialne.
>Dostała zaproszenie na ten kabaret.
Ale kto? Lesbijka czy Elżbieta z Gdyni?
Bo ja nie dostał...

Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
Anna N (1657 punktów)
Cudem jest to, że tyle ludzi daje się na to nabierać. Byłoby śmieszne, gdyby nie to, że prawdziwe.
Humanożerca (481 punktów)
Zapraszajcie na własne imprezy, będziecie kwita.

forum.histmag.org/
DyktaFon (9281 punktów)

>Może mylą mnie z Duchem Świętym, stąd te zaproszenia, ale Częstochowa za daleko, więc nie przyjdę
>
>
A może ktoś czytający to forum jest z Częstochowy? I mógłby zaszczycić ich swoją obecnością... i zdać sprawozdanie? Jak tak ładnie zapraszają, to grzechem byłoby odmówić przecież.... A już poważnie, to ciekawe byłoby spojrzeć trzeźwym wzrokiem na te cuda.... Bo jak one są prawdziwe, a my się z nich wyśmiewamy... to piekło nas nie minie

Pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365