 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 22-09-2010 12:17 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Najazd duchów na Polskę
3 na 3 | Ponieważ systematycznie jesteśmy zapraszani emailowo przez charyzmatycznych katolików na ich imprezy, więc choć raz wypada podzielić się z innymi owymi zaproszeniami, a nuż ktoś jest żądny cudu tudzież zawsze miał marzenie poznania profesjonalnego egzorcysty... Cytat:PIĘKNIE zapraszamy na Msze Świętą o UZDROWIENIE duszy i ciała w sobote 16. X i 20. XI w Sanktuarium Św. Józefa w Częstochowie, godz. 18,00. ul. Okrzei... Tyle UZDROWIEN i naocznych CUDOW BOZYCH oraz EGZORCYZMY. Słowami ludzkimi nie da się opisać. Przybywają pielgrzymki z zagranicy, jak FRANCJI, WLOCH, USA, nawet Syberii, tysiące ludzi, ale Pan Bóg działa w duszy każdego człowieka. Prowadzą kapłani charyzmatycy z biblistą i egzorcystą ks. dr Wł. Cyranem. Zaprasza Rycerstwo Niepokalanej i Odnowa w Duchu Świętym. Do zobaczenia i z Panem Bogiem!.
Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. Proście a otrzymacie - mówi Jezus. Proponujemy wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy wstawienniczej o włączenie się do (proszę wpisać w googlach) SKRZYNKI INTENCJI.
Przyjdź Duchu Święty!
Nie ważne, że NIE wierzysz w Diabła. Ważne jest tylko to, że Diabeł w Ciebie wierzy Może mylą mnie z Duchem Świętym, stąd te zaproszenia, ale Częstochowa za daleko, więc nie przyjdę  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| drHaust (737 punktów) | >Ponieważ systematycznie jesteśmy zapraszani emailowo przez charyzmatycznych katolików na ich >imprezy, więc choć raz wypada podzielić się z innymi owymi zaproszeniami, a nuż ktoś jest żądny cudu >tudzież zawsze miał marzenie poznania profesjonalnego egzorcysty... >[cytat]PIĘKNIE zapraszamy na Msze Świętą o UZDROWIENIE duszy i ciała w sobote 16. X i 20. XI w >Sanktuarium Św. Józefa w Częstochowie, godz. 18,00. ul. Okrzei... Tyle UZDROWIEN i naocznych CUDOW >BOZYCH oraz EGZORCYZMY. Słowami ludzkimi nie da się opisać. Przybywają pielgrzymki z zagranicy, jak >FRANCJI, WLOCH, USA, nawet Syberii, tysiące ludzi, ale Pan Bóg działa w duszy każdego człowieka. >Prowadzą kapłani charyzmatycy z biblistą i egzorcystą ks. dr Wł. Cyranem. Zaprasza Rycerstwo >Niepokalanej i Odnowa w Duchu Świętym. Do zobaczenia i z Panem Bogiem!. >Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to >wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko >prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. Proście a otrzymacie - mówi Jezus.
no ale jaki tekst piękny! ja tylko jakieś viagry w skrzynce mejlowej znajduje i chińskie agd no i ukraińskie panny w wyścigu o paszport... a tu widzę piękną treść i jaka duchowość bije! i nawet nutka współczesności - "proszę wpisać w googlach) SKRZYNKI INTENCJI" - ho ho ... postęp kroczkowaty...
no i ta końcóweczka: "Nie ważne, że NIE wierzysz w Diabła. Ważne jest tylko to, że Diabeł w Ciebie wierzy" jakie to miłe że jednak ktoś w kogoś wierzy!!!!
pytanie: czy urynkowiona służba zdrowia temu podoła?
Dla Ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją
|
|
4 na 4 | B2BW (3184 punktów) | Cos wspaniałego. Skoro jest > Tyle UZDROWIEN i naocznych CUDOWto powinni zaprosić Jamesa Randiego. Za nagrodę Rycerstwo Niepokalanej mogło by sobie kupić wypasione zbroje, konie, a może starczy na jakiś zameczek! > (proszę wpisać w googlach) SKRZYNKI INTENCJI.Naprawdę proszę wpisać. Na stronie można wysłać maila z prośbą, ponadto dowiadujemy się, że > W Szczecinie jesteśmy w dobrej komitywie z klasztorem Sióstr Karmelitanek. Są to kobiety, do których Pan Jezus ma szczególną "słabość"  zawsze tak podejrzewałem, że Jezus do niektórych kobiet miał szczególną słabość a także: > Zapraszamy wszystkich wyznających wraz z nami wiarę w "obcowanie świętych".Ja tam wyznaję wiarę, że święci obcowali - w końcu to też ludzie z krwi i kości, swoje potrzeby mieli Amen
Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
|
|
4 na 4 | Piotr Mrz (33 punktów) | > Przyjdź Duchu Święty!Nie przychodź!
|
|
|  | Elżbieta_kółko_różańcowe_Gdynia (5 punktów) (zablokowany) | > mocne szczerze, to było by fajnie zobaczyć te "cudowne uzdrowienia"  > a skoro ich tyle jest to czemu żadna gazeta, portal internetowy, stacja telewizyjna czy radiowa o tym słowa nie wspomniała? Powinni to nagłośnić jak ten pseudo cud z Sokółki, może te wszystkie "cudowne uzdrowienia" okazały się tym czym są naprawdę.  > Takie spotkanie jest bardziej normalne od ślubu faceta z kobietą podawanego w postępowej "Gazecie Wyborczej" jako ślubu lesbijki z lesbijką. Dostała zaproszenie na ten kabaret.
|
|
| |  | 2 na 2 | B2BW (3184 punktów) | >Takie spotkanie jest bardziej normalne od ślubu faceta z kobietą podawanego w postępowej "Gazecie Wyborczej" jako ślubu lesbijki z lesbijką. Tak, to naprawdę wstyd, że z przysięgi miłości dwojga ludzi robi się wydarzenie medialne. >Dostała zaproszenie na ten kabaret. Ale kto? Lesbijka czy Elżbieta z Gdyni? Bo ja nie dostał...
Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
|
|
1 na 1 | Anna N (1657 punktów) | Cudem jest to, że tyle ludzi daje się na to nabierać. Byłoby śmieszne, gdyby nie to, że prawdziwe.
|
|
1 na 1 | Humanożerca (481 punktów) | |
|
| DyktaFon (9281 punktów) |
> Może mylą mnie z Duchem Świętym, stąd te zaproszenia, ale Częstochowa za daleko, więc nie przyjdę>  > A może ktoś czytający to forum jest z Częstochowy? I mógłby zaszczycić ich swoją obecnością... i zdać sprawozdanie? Jak tak ładnie zapraszają, to grzechem byłoby odmówić przecież.... A już poważnie, to ciekawe byłoby spojrzeć trzeźwym wzrokiem na te cuda.... Bo jak one są prawdziwe, a my się z nich wyśmiewamy... to piekło nas nie minie  Pozdrawiam
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|