> Jeju, nie czuję takich ludzi.  >  i twoje szczęście że nie czujesz. Nie życzę Ci abyś pewnego dzionka otworzył meila i zaczął wertować litanie szukając co to jest czy to twój post czy twoja odpowiedz czy korekta do postu i co chwilę zastanawiał się czy to nowy post na który trzeba odpowiedzieć czy tylko, spóżniona korekta adwersarza? "Serwis Racjonalista... Powiadomienie o odpowiedzi ... Niedziela, 11:39 1 kB "Serwis Racjonalista... Powiadomienie o edycji wypo... Niedziela, 10:49 1 kB "Serwis Racjonalista... Powiadomienie o edycji wypo... Niedziela, 10:45 1 kB "Serwis Racjonalista... Powiadomienie o edycji wypo... Niedziela, 10:44 1 kB "Serwis Racjonalista... Powiadomienie o edycji wypo... Niedziela, 10:39 1 kB "Serwis Racjonalista... Powiadomienie o edycji wypo... Niedziela, 10:33 2 kB Taka litania to tylko kawałek nie lubię śmiecić:P A moderator może by tak przynajmniej odpowiedział do kogo skierować dany problem? E.R.S.
|