>>>Zgadza się. Dzisiaj rano, patrze na nagłówek gazety, a tam Nycz chce coś od Giertycha. Nie patrząc w treść już wiedziałem że albo będzie kogoś tutaj moralizował i robił wodę z mózgu osobą [...] >KIM...? >Po Tobie takiego paskudztwa się nie spodziewałem.
Oops. Jeśli chodzi o ortografię to rzeczywiście przepraszam, pisałem w pośpiechu. Co do brzydkich słów pod kierunkiem sam-wiesz-kogo też przepraszam, bo nieczęsto używam emocjonalnych argumentów, bo... pisałem w pośpiechu.
|