Racjonalista - Strona głównaDo treści
Na Ziemi kobiety gubią szminki...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
25-11-2008 20:29Adamiak (36436 punktów)Na Ziemi kobiety gubią szminki...
... karty kredytowe, telefony i różne inne drobiazgi.

W kosmosie astronautka Heidemarie Stefanyshyn-Piper zgubiła całą torbę.

Poleciała bez szminki, czy co?

14.pl/torba_w_kosmosie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>14.pl/torba_w_kosmosie

"Kiedyś, choć jeszcze nie wiadomo, kiedy, torba spłonie w atmosferze ziemskiej."

   Ważne, że spłonie. Chyba żadne towarzystwo ubezpieczeniowe nie przewiduje odszkodowania za oberwanie w łeb młotkiem, który spadł z przestrzeni kosmicznej.

   Na drugi raz niech bab nie biorą do rakiety.
   
Adamiak (36436 punktów)
>>14.pl/torba_w_kosmosie
> "Kiedyś, choć jeszcze nie wiadomo, kiedy, torba spłonie w atmosferze ziemskiej."   Ważne, że spłonie. Chyba żadne towarzystwo ubezpieczeniowe nie przewiduje odszkodowania za oberwanie w łeb młotkiem, który spadł z przestrzeni kosmicznej.
>   Na drugi raz niech bab nie biorą do rakiety.>    >

Eee tam, baby niech biorą... ale ze szminkami, do gubienia
25-11-2008 21:49 
 Ocena 3 na 3
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>    >Eee tam, baby niech biorą... ale ze szminkami, do gubienia

   Jasne. Rano baby będą rysowac szminkami serduszka na szybkach wskaźników.
   
Adamiak (36436 punktów)
>>    >Eee tam, baby niech biorą... ale ze szminkami, do gubienia
>   Jasne. Rano baby będą rysowac szminkami serduszka na szybkach wskaźników.
>    >

Można im dorzucić lustereczka, do malowania serduszek też
25-11-2008 22:16 
 Ocena 3 na 3
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>>    dorzucić lustereczka

   I dlatego nie wysyłają w Kosmos załóg złożonych z samych bab. Zamiast badac obce planety i zbierac próbki do badań, całe dnie nakładałyby sobie makijaż, kręciły papiloty i plotkowały przy kawie. I cała kabina obwieszona by była suszącymi się stanikami i rajstopami.

   A z tą torbą heca nie z tej Ziemi.
   
keymak (3379 punktów)
Oj tam czepiasz się Panie Adamiak.
Faceci też gubią wiele rzeczy.
Flaszki, prezerwatywy, klucze, kołpaki, rury wydechowe, rozsądek (po wstąpieniu do knajpy), rozum (po spotkaniu z kobietą), pieniądze (również po spotkaniu z kobietą).

Pozdrawiam
Adamiak (36436 punktów)
>Faceci też gubią wiele rzeczy.[...] rozsądek (po wstąpieniu do knajpy), rozum (po spotkaniu z kobietą), pieniądze (również po spotkaniu z kobietą).>

Trzy ostatnie rzeczy czasami w jeden wieczór się... kosmicznie sprzysięgną

A rurę wydechową i kołpak tylko raz zgubiłem...znaczy mój samochód zgubił, ale i tak było na mnie

Pozdrówka.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365