 |
Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-09-2010 19:58 | minusmn (5 punktów) | Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
4 na 4 | Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos! Od każdego zależy czy któraś z par z Polski zostanie pierwszą w historii parą jednopłciową która wezmie ślub w samolocie. Zachęcam do głosowania na pary z Polski. W konkursie można do 10 pazdziernika co 24h oddawać na ile par się chce po głosie z danego adresu IP odcinając kupony na stronie: love.flysas.net/showall.phpWięcej informacji: trzyczesciowygarnitur.blogspot.com/ | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
6 na 6 | spray (5875 punktów) | > Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!Znaczy - mamy pary jednopłciowe wykopać z Ziemi ? Tej Ziemi? > Od każdego zależy czy któraś z par z Polski zostanie pierwszą w historii parą jednopłciową która> wezmie ślub w samolocie.Aaaa... Tyle, że przyjęło się uważać, iż dla nas kosmos zaczyna się trochę wyżej  Poważniej: cel szlachetny, ale wygląda mi to na reklamę firmy SAS.
|
|
6 na 6 | Kuba Śruba aka B2BW (3184 punktów) | > Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos! Maiłem nadzieję, że można w kosmos wysłać parę Jarek K i Zbyszek Z, ale nie było na liście  Oddałem więc głos na Polki, które mają szansę wygrać
Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
|
|
 | 2 na 2 | spray (5875 punktów) |
> Oddałem więc głosPal licho reklamy. Też oddam. Ale coś i tak mi ciągle nie pasi... Po prostu nienawidzę wiązania humanizmu, altruizmu i racjonalizmu z merkantylizmem. Wychodzi, jak by nie patrzeć, koniunkturalizm o wyjątkowo obłudnym obliczu. Ten przypadek należy do mniej rażących. Tak przy okazji... gdzie jest nasz sztandarowy liberał - ekhm - logiczny ? On jeden mi wyjaśni, że tylko Wolny Rynek tak moją Wolną Wolę ukształtuje, że niczego tak nie będę pożądała, jak tylko Bardziej Wolnego Rynku  Wszystko na sprzedaż, że tak powiem... A do socjalizmu , to mamy chyba z 600 lat, a nie - jak myślałam naiwnie - 75.
|
|
|  | 1 na 1 | spray (5875 punktów) | >>Oddałem więc głos >Pal licho reklamy. >Też oddam.
Excuse-moi! Nie oddam, bo trzeba sobie najpierw konto na FB załozyć. A, takiego... SASa!
|
|
| |  | | Kuba Śruba aka B2BW (3184 punktów) | >Nie oddam, bo trzeba sobie najpierw konto na FB załozyć. To dziwne, mnie o nic takiego nie prosili. Być może byłem przypadkiem zalogowany na FB, nie zwróciłem uwagi. Może ktoś z forumowiczów zweryfikuje
Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
|
|
| petervanweyden (10 punktów) | > Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!Racjonalnie rzecz biorąc, nie uratują ludzkości od wyginięcia
|
|
| Kuba Śruba aka B2BW (3184 punktów) | > Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!Lepiej do Ostrołęki, tam ludzie są bardzo tolerancyjni! Gorąco polecam, umarłem ze śmiechu: Filmik
Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
|
|
2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | > Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!> Od każdego zależy czy któraś z par z Polski zostanie pierwszą w historii parą jednopłciową która> wezmie ślub w samolocie. To w kosmosie nie ma Boga i pary jednopłciowe mogą tam bezkarnie grzeszyć i śluby brać? Skandal. Mam nadzieję, że Kościół coś z tym zrobi. Dziwisz ma telefon do Boga, i całe szczęście, bo to już ludzkie pojęcie przechodzi. A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ!
Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
|
|
 | 4 na 4 | spray (5875 punktów) |
> A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ! Łatwo Ci mówić... Ojciec Lacymon próbował... I co?  Niech ja cytat znajdę...
|
|
|  | 3 na 3 | Kowalska (14008 punktów) | > > A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ! > Łatwo Ci mówić...> Ojciec Lacymon próbował... I co? Niech ja cytat znajdę... Lem wiecznie żywy 
Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
|
|
| |  | 2 na 2 | apud (4399 punktów) | > >> A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ! > >Łatwo Ci mówić...> >Ojciec Lacymon próbował... I co? Niech ja cytat znajdę...> Lem wiecznie żywy  > Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.Lem jest nieśmiertelny. Delektuje sie po latach właśnie teraz Kobyszczem. Szkoda, ze dyskutanci na tematy głębokie tego nie czytali!!! PS Za długie aby wkleić tu, no i prawa autorskie.
|
|
|  | | Vytautas (4394 punktów) | > > A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ! To mi przypomina stary napis na murze: "Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków, Księżyc dla księży".
|
|
| |  | 1 na 1 | apud (4399 punktów) | > >> A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ! > To mi przypomina stary napis na murze: "Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków, Księżyc dla księży".> Zapomniales o Syjonistach do Syjamu
|
|
| | |  | 1 na 1 | Vytautas (4394 punktów) | > >>> A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ! > > To mi przypomina stary napis na murze: "Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków, Księżyc dla księży".> >> Zapomniales o Syjonistach do Syjamu  > Ten napis o syjonistach był na starym płocie, z czasów późnego Gomułki. Potem płot zgnił, a postawiono mur, na którym pojawił się napis jak wyżej.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|