Racjonalista - Strona głównaDo treści
Cykl programów z udziałem Stephena Hawkinga

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
18-10-2010 16:35Marecki_ (361 punktów)Cykl programów z udziałem Stephena Hawkinga
Ocena 2 na 2
Dla zainteresowanych kosmologią i astrofizyką - na Discovery Science w niedziele o 22.00. Tytuł - "Wszechświat w/g S. Hawkinga". Jest to cykl programów popularnonaukowych o strukturze wszechświata, możliwościach podróży w czasie itp. Jeżeli ktoś czytał Hawkinga np. "Krótka Historia Czasu", nie znajdzie raczej w tym cyklu nic odkrywczego. Myślę jednak, że będzie to ciekawostka i dla znawców i dla tych, którzy dopiero zaczynąją się interesować tym tematem.
Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ksysu (87 punktów)
Chodzi o ten?
www.youtube.com/watch?v=NhrvG_aE6t4


Twierdzenie o lokalnych geniuszach. Dla każdego matematyka istnieje otoczenie, w którym jest on najwybitniejszy.
Marecki_ (361 punktów)
>Chodzi o ten?
>www.youtube.com/watch?v=NhrvG_aE6t4

To chyba jakaś inna seria.
Logik (812 punktów)
nie bądźcie żałośni. Szkoda czasu na ten marketingowy humbug pozbawiony jakiejkolwiek wiedzy. Dobre to dla osób kompletnie nie mających pojęcia o fizyce i lubiących sobie pooglądać programy "o niczym" ...

Z nauką to nie ma NIC wspólnego ...

Czas powiedzieć: król (a raczej Hawking) jest nagi !


... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ...
Marecki_ (361 punktów)
>Z nauką to nie ma NIC wspólnego ...

A z czym z zabobonem? Gruuuba przesada. To jest program popularnonaukowy, jak już napisałem. Twoim zdaniem lepiej oglądać bajki? No cóż każdemu w/g upodobań.
Pozdrawiam
AdamGr (3037 punktów)
Nie ma problemu , możesz zamiast tutaj sie wypisywać na darmo stanąć w szranki z naukowcem i mu udowodnić brak kompetencji czy czegoś tam jeszcze "niewiedzowego".
Starczy odwagi ?

Zacytuje samego Ciebie, tylko troszkę zmienię adresata (lub też zwrócę nadawcy) :

Nie bądź żałosny. Szkoda czasu na ten twój marketingowy humbug pozbawiony jakiejkolwiek wiedzy. Dobre to dla osób kompletnie nie mających pojęcia o nauce i lubiących sobie pogadać "o niczym" ...

Kłaniam waszmość królowi uprzejmie
Logik (812 punktów)
nie raz stawałem w szranki i wychodziłem zwycięsko (dowodem jest to, że nadal żyję !)


... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ...

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365