Dla zainteresowanych kosmologią i astrofizyką - na Discovery Science w niedziele o 22.00. Tytuł - "Wszechświat w/g S. Hawkinga". Jest to cykl programów popularnonaukowych o strukturze wszechświata, możliwościach podróży w czasie itp. Jeżeli ktoś czytał Hawkinga np. "Krótka Historia Czasu", nie znajdzie raczej w tym cyklu nic odkrywczego. Myślę jednak, że będzie to ciekawostka i dla znawców i dla tych, którzy dopiero zaczynąją się interesować tym tematem. Pozdrawiam |