Racjonalista - Strona głównaDo treści
Rude jest piękne :)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-11-2008 21:50Gustaw (370 punktów)Rude jest piękne :)
Ocena 2 na 2
Proponuję porozmawiać o "puchach marnych" , a dokładniej o rudych. Czy zgodzicie się ze mną Drodzy Forumowicze, że rude jest piękne?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Zbysław Śmigielski (8639 punktów)
> Proponuję porozmawiać o "puchach marnych" , a dokładniej o rudych. Czy zgodzicie się ze mną
>Drodzy Forumowicze, że rude jest piękne?

   Jeśli podasz sposób na odróżnienie rudej od farbowanej, to może zastanowię się głupio nad jeszcze głupszym pytaniem.
.
Gustaw (370 punktów)
Farbowane to nie to samo... Cóż, ja nie okulista, ale jak Ty sobie dajesz radę z sygnalizacją świetlną?!
15-11-2008 10:12 
 Ocena 1 na 1
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Cóż, ja nie okulista, ale jak Ty sobie dajesz radę z sygnalizacją świetlną?!

To akurat jest proste. Góra, środek, dół.


fides ex necessitate esse non debet
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>> Proponuję porozmawiać o "puchach marnych" , a dokładniej o rudych. Czy zgodzicie się ze mną
>>Drodzy Forumowicze, że rude jest piękne?
>   Jeśli podasz sposób na odróżnienie rudej od farbowanej, to może zastanowię się głupio nad jeszcze głupszym pytaniem.

Zbysławie! Ależ Zbysławie! Jak prawdziwie rude, to i leciutko piegowate. I to jest właśnie piękne. Nie ma nic, ponad "marną puchę" rudą, z drobnymi śladami rdzy.
>.
15-11-2008 11:58 
 Ocena 2 na 2
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>leciutko piegowate
>z drobnymi śladami rdzy.

   Te "drobne ślady rdzy" można by też zinterpretowac jako określenie oznak nadgryzienia przez ząb czasu.
   
15-11-2008 16:56 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>   sposób na odróżnienie rudej od farbowanej
Mawiało się kiedyś, że rude to fałszywe. Dziś mamy odwrotnie - fałszywe rude.
.
16-11-2008 12:37 
 Ocena 2 na 2
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Mawiało się kiedyś, że rude to fałszywe. Dziś mamy odwrotnie - fałszywe rude.

Cena postępu.

Dawniej musiałeś odsuwać majtki, żeby zobaczyć dupę.
Dziś musisz rozsunąć dupę, żeby zobaczyć majtki.

Takie czasy.

fides ex necessitate esse non debet
stilgar (7322 punktów)
> Proponuję porozmawiać o "puchach marnych" , a dokładniej o rudych. Czy zgodzicie się ze mną
>Drodzy Forumowicze, że rude jest piękne?
Zgodzę się w 100%.
lotrek (14275 punktów)

>Drodzy Forumowicze, że rude jest piękne?

Pewnie, że są piękne.....wiewiórki, lisice i jedna Karolina


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
> Proponuję porozmawiać o "puchach marnych" , a dokładniej o rudych. Czy zgodzicie się ze mną
>Drodzy Forumowicze, że rude jest piękne?

Ja bym raczej napisał że Rude piękne. Coś rude jest piękne to brzmi strasznie przedmiotowo.

Mam koleżankę która pracując w jednej z firm przeprowadzała rekrutację na stanowisko swojego zastępcy.
Przeglądała CV i jeden pan napisał sobie w CV w dziale "hobby": piękne kobiety.

Pytanie brzmi czy on te kobiety zbierał w klaserze, przybijał szpilkami w gablocie czy może trzymał je w terrarium?

Tak mi się jakoś twój wątek skojarzył.
16-11-2008 06:04 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>Pytanie brzmi czy on te kobiety zbierał w klaserze...>

Nie...

>...przybijał szpilkami w gablocie...>

przybita kobieta jest mało użyteczna...

>...czy może trzymał je w terrarium

Piękne kobiety trzyma się w feminarium, Adamie.

Miłej niedzieli

P.S. W terrarium trzyma się terakotę, przecie
16-11-2008 10:04 
 Ocena 3 na 3
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>przybita kobieta jest mało użyteczna..
Przybitą kobietę na nogi stawiają nowe szpilki.

>Piękne kobiety trzyma się w feminarium
A fe!
(Chyba, że masz na myśli "feminarium puchowne".)
.
16-11-2008 13:03 
 Ocena 1 na 1
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>>Pytanie brzmi czy on te kobiety zbierał w klaserze...>Nie...
>>...przybijał szpilkami w gablocie...>przybita kobieta jest mało użyteczna...
>>...czy może trzymał je w terrarium
>Piękne kobiety trzyma się w feminarium, Adamie.
>Miłej niedzieli
>P.S. W terrarium trzyma się terakotę, przecie
>

Kurcze, wiem że to wszystko żarty ale jakoś mnie nie śmieszą, niestety.

Miłej niedzieli!

Adam
glingor (640 punktów)
> Proponuję porozmawiać o "puchach marnych" , a dokładniej o rudych. Czy zgodzicie się ze mną
>Drodzy Forumowicze, że rude jest piękne?

A myślałem że "rude jest wredne"

Nie nadążam za tymi stereotypami, wiec nie zawracam sobie nimi głowy


prawdziwy tradycjonalista modli się do słońca i z ognia nie korzysta
Atlantis (1733 punktów)
(zablokowany)
> Proponuję porozmawiać o "puchach marnych" , a dokładniej o rudych. Czy zgodzicie się ze mną
>Drodzy Forumowicze, że rude jest piękne?

Zazwyczaj nie zaglądam do tej części forum, ale widzę temat, wobec którego nie mogę pozostać obojętny. Tak, zgadzam się w stu procentach, podpisuję się pod stwierdzeniem bez wahania. Ruda kobieta to jeden z najbardziej niezwykłych widoków na świecie.
I nie ma w tym moim zdaniem niczego z przedmiotowego traktowania, wręcz przeciwnie. Świat w pewnym sensie oszalał - nie można już bezpiecznie podziwiać kobiecej urody, aby ktoś w końcu nie oskarżył mężczyzny o "seksizm"... To już chore podejście - każdy ma prawo mieć swoje upodobania jeśli chodzi o urodę płci przeciwnej (lub tej samej) i o ile nie wiąże się to z nachalnym narzucaniem się tej czy innej pani wbrew jej woli nie ma w tym nic złego.

Co definicji w dobie farbowanych włosów ja też stosuję rozróżnienie - "ruda kobieta" to nie tylko rude włosy. To też specyficzna, śniada cera i piegi, które zwykle im towarzyszą.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365