POMOCY - Mysłowice proszą o POMOC! Wybory samorządowe 2010r już blisko a społeczeństwo nie ma pojęcia kto rządzi Mysłowicami! Zapraszam wszystkich zainteresowanych DEMOKRACJĄ w Naszym Kraju na stronę, która skupia wiele linków do stron o tematyce obecnego włodarza Mysłowic Grzegorza Osyry. Można tam przeczytać liczne NEGATYWNE artykuły lub obejrzeć reportaże telewizyjne na temat Prezydenta Mysłowic. www.prezydent-myslowic.plW imię DEMOKRACJI niech społeczeństwo wybierze czy chcemy takiego człowieka jako reprezentanta Naszego Miasta - moja osoba mówi stanowcze NIE! Jeśli będziemy obojętni lub strach pokona naszą świadomość to musimy wiedzieć iż tracimy na tym wszyscy, nie tylko mieszkańcy Mysłowic! W naszym mieście drogi są dziurawe, chodniki krzywe a trawa i inne rośliny rosną po pas, nie wspominając o latarniach miejskich które często nie świecą i nie remontowanych budynkach, które straszą a nawet powodują zagrożenie! Gdzie jest sprawiedliwość? Czy przyzwolenie aby kandydat na Prezydenta Miasta Mysłowice miał zarzuty prokuratorskie w liczbie mnogiej oznacza iż są równi i równiejsi??? Co z kandydatami na stróżów prawa, którzy aby zostać szeregowym policjantem lub też pracownikiem ochrony osób i mienia MUSZĄ POSIADAĆ NIEPOSZLAKOWANĄ OPINIE a przecież mają mniej władzy niż Prezydent Polskiego Miasta. Czy jest to zachęta dla ludzi ambitnych aby naśladować Grzegorza Osyrę? Jeśli tak to zapewne wiele osób wyciągnie z tego wnioski i zrealizuje się czarny scenariusz! www.prezydent-myslowic.pl"Nie może być demokracji bez określonych reguł. Wolność nie znaczy, że można poruszać się po niewłaściwej stronie ulicy". Indira Gandhi |