Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zmarł zasłużony publicysta Racjonalisty

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
20-10-2010 12:37Mariusz Agnosiewicz (moderator)Zmarł zasłużony publicysta Racjonalisty
Ocena 5 na 5
Z przykrością informuję, że w dniu 14 października zmarł w wieku zaledwie 41 lat Wojciech Rudny, mieszkaniec Kielc, jeden z najpłodniejszych publicystów Racjonalisty. Z wykształcenia pedagog i historyk. Wydawca i niezależny publicysta.
Doszło do zatrzymania akcji serca w wyniku ostrego zapalenia mięśnia sercowego. Pomimo reanimacji niestety nie odzyskał już przytomności. 2 tygodnie leżał w szpitalu wspomagany oddechowo jak i krążeniowo. Odszedł za wcześnie nie dokończywszy wielu ważnych dla niego spraw.

Nie wiem dlaczego pochówek miał katolicki, lecz poglądy miał nie tylko ateistyczne, ale i antychrześcijańskie, antykatolickie oraz propogańskie.

Lista jego 64 artykułów dostępna tutaj: www.racjonalista.pl/index.php/s,58/k,144


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

AdamGr (3037 punktów)

>Nie wiem dlaczego pochówek miał katolicki, lecz poglądy miał nie tylko ateistyczne, ale i
>antychrześcijańskie, antykatolickie oraz propogańskie.

Bo tak chciała rodzina i już.
Gdyby był znany medialnie w swoim mieście z pewnością nie dostąpiłby tego zaszczytu.
W gruncie rzeczy nie ma to znaczenia, pogrzeb jest dla grzebiących.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>Gdyby był znany medialnie w swoim mieście

Z tego co się orientuję był znany medialnie w swoim mieście, gdyż m.in. był wydawcą lokalnej bezpłatnej gazetki.
20-10-2010 13:44 
 Ocena 1 na 1
AdamGr (3037 punktów)
Najważniejszy jest rzeczywisty ślad jaki po sobie zostawił.
To jest trwałe i wartościowe.
Pogrzeb jest tak samo istotny jak to czy ktoś był ochrzczony czy nie, nie masz na to wpływu i nie ma to znaczenia.
W tym wydarzeniu jest pewna śmieszność, i zapewne tak by zareagował On sam.
Ale wątpię czy by odmówił wiedząc ze tak sobie rodzina wymyśliła, może im to pomaga przejść przez tą stratę...kto wie.
W związku z tym dlaczego tego innym odmawiać.
Almentyna (417 punktów)
>Z przykrością informuję, że w dniu 14 października zmarł w wieku zaledwie 41 lat Wojciech Rudny

Proszę przyjaciół i czytelników Wojciecha Rudnego o przyjęcie ode mnie wyrazów żalu i współczucia.
jarekland (142470 punktów)
>>Z przykrością informuję, że w dniu 14 października zmarł w wieku zaledwie 41 lat Wojciech Rudny
>Proszę przyjaciół i czytelników Wojciecha Rudnego o przyjęcie ode mnie wyrazów żalu i współczucia.
Dołączam się.
Jarosław Kubaszewski.
diogenes (42753 punktów)
>Nie wiem dlaczego pochówek miał katolicki, lecz poglądy miał nie tylko ateistyczne, ale i
>antychrześcijańskie, antykatolickie oraz propogańskie.

Czy inskrypcja będzie równie niezrozumiała?
Może na forum założyć cmentarz racjonalistów?

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
slik (20011 punktów)
>Z przykrością informuję, że w dniu 14 października zmarł w wieku zaledwie 41 lat Wojciech Rudny
Cześć Jego Pamięci!
maggieness (5 punktów)
Baaardzo szkoda

>Nie wiem dlaczego pochówek miał katolicki, lecz poglądy miał nie tylko ateistyczne, ale i
>antychrześcijańskie, antykatolickie oraz propogańskie.

Z moim tatą było tak samo... żył nie wierząc, a po śmierci otrzymał iście katolicką odprawę. Nie miałam na to wpływu żadnego...
Matos (42 punktów)
wieka szkoda a jesze większa to ten katolski pogrzeb współczuje człowiekowi
CHOLEWA (4176 punktów)
Zasmuciłem się, zamyśliłem się. W 2009 r komentowałem Jego tekst nt "Podatku Belki" kilka razy, zgadzając się z Autorem. Przed chwilą stwierdziłem, że moderator wyciął kilka moich komentarzy, zostawiając jeden. Przez to powstał fałszywy obraz sporu. Nie jest to udany zabieg.

CHOLEWA
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>Przed chwilą stwierdziłem, że moderator wyciął kilka moich komentarzy, zostawiając jeden.

??? a jakiej treści brak? może to jakiś wypadek?
CHOLEWA (4176 punktów)
>>Przed chwilą stwierdziłem, że moderator wyciął kilka moich komentarzy, zostawiając jeden.
>??? a jakiej treści brak? może to jakiś wypadek?
>
Nazwijmy to wypadkiem i dajmy temu spokój. Zbyt szanuję Pana.

CHOLEWA

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365