Racjonalista - Strona głównaDo treści
Manifestacja wrocławska pod Rezydencją Arcybiskupa przeciwko naciskom

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
25-10-2010 11:50Mariusz Agnosiewicz (moderator)Manifestacja wrocławska pod Rezydencją Arcybiskupa przeciwko naciskom
Ocena 5 na 5
Manifestacja wrocławska pod Rezydencją Arcybiskupa przeciwko naciskom na polityków

Zbiórka przed Mostem prowadzącym na Ostrów (ten z przypiętymi kłódkami) od 17:30. Zbiórka potrwa około 20 minut a następnie przejdziemy (17:50) chodnikiem przed rezydencję biskupa i pozostaniemy tam do 18:30, w tym czasie można będzie też dołączyć do manifestacji bezpośrednio przed ogrodzeniem siedziby biskupa.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Andro (1185 punktów)Odp: Manifestacja wrocławska pod Rezydencją Arcybiskupa przeciwko naci
wreszcie...


Bądź zimny albo gorący
letniego wypluję z ust moich
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
CZWARTEK (nowa data podana przez Biuro Palikota), 28 października, place przed Pałacami Biskupów polskich miast. Spotykamy się my - członkowie i sympatycy Ruchu Poparcia, ale przede wszystkim wszyscy, którzy rozumieją dramat polskich bezdzietnych rodzin. Tych rodzin, którym napasieni hierarchowie kościelni odmawiają prawa do macierzyństwa. Spotykamy się, aby zamanifestować, że nie można bezkarnie szantażować parlamentarzystów, że polski kościół idzie w poprzek społecznych oczekiwań. Ale pod Pałacami Biskupów będziemy też po to, aby dodać otuchy, wiary, nadziei i przede wszystkim odwagi naszym decydentom. Posłowie, nie lękajcie się. Szczegóły miejsc, gdzie odbędą się manifestacje i kontakty osób koordynujących miniwiece wkrótce na stronie Ruchu Poparcia.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Tutaj aktualny pełny harmonogram manifestacji: www.racjonalista.pl/forum.php/s,370674

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365