 |
Akcja "Politycy, nie lękajcie się"! ten CZWARTEK Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-10-2010 14:56 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Akcja "Politycy, nie lękajcie się"! ten CZWARTEK
6 na 6 | Ponieważ akcja "Politycy, nie lękajcie się" spotkała się z wielkim zainteresowaniem i nowe miasta chcą włączyć się w jej organizację, musieliśmy zmienić termin akcji - (nowy: CZWARTEK, 28 października). Mam nadzieję, że dodatkowy dzień i duże zainteresowanie mediów doda nowego wigoru naszym manifestacjom. Pozdrawiam, Janusz Palikot Akcja ma na celu dodanie odwagi parlamentarzystom w momencie głosowania nad ustawą in vitro oraz zwrócenie uwagi na ingerencję Kościoła w życie polityczne Polski. Akcja będzie połączona ze zbieraniem podpisów pod projektem "Ustawy o podstawowych prawach i wolnościach w dziedzinie zastosowania biologii i medycyny oraz o utworzeniu Polskiej Rady Bioetycznej" Poseł Małgorzaty Kidawy - Błońskiej - formularze otrzymacie na miejscu. Oto nowy harmonogram: Toruń miejsce: ul.Żwirki i Wigury 77 koordynator: Maciej Perkuszewski lp.refarg@ikswezsukrep.jeicamCzęstochowa miejsce: Al.Najświętszej Marii Panny 54 koordynator: Łukasz Gabryel moc.liamg@awohcotsezcansezcowonWarszawa miejsce: ul.Floriańska 2a koordynator: Marta Damm-Świerkocka moc.liamg@ipuksibajckaCytat:Akcja odbędzie się o godz. 15:30 pod Bazyliką św. Floriana i św. Michała w Warszawie, ul. Floriańska 2A (przy Al. Solidarności, po przeciwnej stronie niż zoo). Weźmie w niej udział Janusz Palikot. Wszystkich, którzy planują wziąć udział w akcji "Posłowie nie lękajcie się!" proszę o wysłanie e-maila z podaniem imienia i nazwiska na podany wyżej adres Kraków miejsce: ul.Franciszkańska 3 koordynator: Janusz Seweryn moc.liamg@muzcipaKielce miejsce: ul.Jana Pawła II 3 koordynator:Grzesiek Waloszczyk ku.oc.oohay@kyzczsolawzrogezrgPoznań miejsce: Pod Pręgierzem (godz.15.00), przemarsz pod Kurię - Ostrów Tumski 2 koordynator: Jakub Grzybowski mail: lp.2o@ikswobyzrg_abuktel: 721-956-351 Szczecin: miejsce: Katedra przy ul. Św Jakuba koordynator: Tomasz Bitowski moc.liamg@nicezczs.ynsezcowonWrocław: miejsce: ul.Katedralna 13 (zbiórka o godz.15.30 przy wejściu na Ostrów Tumski przy Moście Tumskim) koordynator: Tymon Kubacki moc.liamg@ikcabuk.nomytZapraszamy! | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | Odp: Akcja "Politycy, nie lękajcie się"! | >Ponieważ akcja "Politycy, nie lękajcie się" spotkała się z wielkim zainteresowaniem i nowe miasta >chcą włączyć się w jej organizację, musieliśmy zmienić termin akcji. Mam nadzieję, że dodatkowy >dzień i duże zainteresowanie mediów doda nowego wigoru naszym manifestacjom. Pozdrawiam, Janusz >Palikot >Oto nowy harmonogram: >Toruń >miejsce: ul.Żwirki i Wigury 77
Ale kiedy???? Kiedy???
"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
|
|
 | 2 na 2 | Wojtek B. (509 punktów) | >Ale kiedy???? Kiedy???
Na stronie Palikota jest podana informacja: czwartek, 28.10, o godz. 15:30.
|
|
|  | 4 na 4 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | > >Ale kiedy???? Kiedy???> Na stronie Palikota jest podana informacja: czwartek, 28.10, o godz. 15:30.> Kurcze, nie mogło być po 16? Ludzie pracują. A po zmroku byłoby bardziej nastrojowo, można by odpalić jakieś pochodnie  albo znicze 
"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
|
|
| |  | | Andro (1185 punktów) | >Kurcze, nie mogło być po 16? Ludzie pracują. Właśnie. Termin trochę dziwaczny. Żeby się nie skończyło na tym, że duża część osób nie będzie w stanie dotrzeć...
Bądź zimny albo gorący letniego wypluję z ust moich
|
|
6 na 6 | Medieval (3004 punktów) | Zwróciliście uwagę na nazwy ulic przy których są spotkania? Najlepszy dowód gdzie żyjemy. Tylko Żwirko i Wigura to świeckie chłopaki.
|
|
 | 1 na 1 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | > Zwróciliście uwagę na nazwy ulic przy których są spotkania. Najlepszy dowód gdzie żyjemy. Tylko Żwirko i Wigura to świeckie chłopaki.W Toruniu jak ktoś mówi że mieszka przy Żwirki (tam jest parę osiedli poza najsłynniejszym polskim radiem) to od razu ludzie patrzą na niego współczująco. 
"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
|
|
|  | 1 na 1 | Medieval (3004 punktów) |
>W Toruniu jak ktoś mówi że mieszka
Maddy, dopiero zauważyłem że jesteś pierniczką. I tyle punktów! Jestem dumny z takiej krajanki.
|
|
| |  | | zachaj (5239 punktów) | >>W Toruniu jak ktoś mówi że mieszka >Maddy, dopiero zauważyłem że jesteś pierniczką.
Mi się Toruń tylko z RM kojarzy. To straszne piętno...
|
|
| | |  | | CHOLEWA (4176 punktów) | >>>W Toruniu jak ktoś mówi że mieszka
to z Kopernikiem i piernikiem Rydzyjkiem świątojebliwym się kojarzy.
CHOLEWA
|
|
| |  | 2 na 2 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | > >W Toruniu jak ktoś mówi że mieszka> Maddy, dopiero zauważyłem że jesteś pierniczką.Pierniczanka, mój drogi, pierniczanka  A co do reszty - wszak najciemniej pod latarnią 
"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
|
|
2 na 2 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Odp: Akcja "Politycy, nie lękajcie się"! ten CZWARTEK | Właśnie doszedł Śląsk: Cytat:Manifestacja odbędzie się 04.11.2010 (czwartek) godzina 17:00 Miejsce: Parafia katedralna Chrystusa Króla w Katowicach, ul. Francuska 47, 40-027 Katowice Pozdrawiam Kinga Łapuszek RPP Śląsk
|
|
8 na 8 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | A na Frondzie biegunka antypalikotowa. Jeden blogger pisze: Cytat:Planowane demonstracje pod siedzibami polskich biskupów przypominają początki rewolucji francuskiej, jak i bojówki Hitlera. Ogólnie rzecz biorąc pana Palikota możemy zdefiniować jako potencjalnego mordercę, posługując się profilaktyką psychologiczną. Z tego powinien wypłynąć wniosek z prokuratury o zamknięcie tego potencjalnego przed-człowieka
|
|
 | 1 na 1 | CHOLEWA (4176 punktów) | >A na Frondzie biegunka antypalikotowa. J
Dyspepsja czyli niestrawność najpierw, po zażyciu stoperanu lub węgla drzewnego można zatrzymać biegunkę czyli sraczkę prezydencką.
CHOLEWA
|
|
 | 1 na 1 | TyDraniu (6569 punktów) | Szkoda, że wpis usunięto. Na przyszłość proponuję, by podobne, szokujące, pełne nienawiści i nawołujące do przemocy wpisy blogowe PSR wysyłał do Parlamentarnego Zespołu ds. Monitorowania Internetu. di.com.pl/(*)s_monitorowania_internetu.html
|
|
|  | 1 na 1 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Faktycznie usunięto już ten tekst Sebastiana Morynia fronda.pl/(*)zowo_brunatne_koszule_palikota Wkleję tutaj dalszą część jego uduchowionych myśli: Cytat:Ja mam propozycję dla bojówek pali-kocich: może by tak "jeden na jednego"?. Zróbmy Fight Club polskiej wersji i po ryju się powalmy?
|
|
| |  | 3 na 3 | Medieval (3004 punktów) |
> Cytat:Ja mam propozycję dla bojówek pali-kocich: może by tak "jeden na jednego"?. Zróbmy Fight Club polskiej wersji i po ryju się powalmy? Nie mamy szans! Wystawią egzorcystów.
|
|
| ypablo (330 punktów) | A co z Gdańskiem? Nie ma racjonalistów w Trójmieście czy co? Poza tym przecież Głódź (pseudo Flaszka) jest strasznie niepopularny w Gdańsku.
|
|
1 na 1 | Arita (459 punktów) |
Łódź 27.10.2010 godz. 17.00 miejsce: skrzyżowanie ul. ks. Skorupki i ul. Piotrkowskiej koordynator: Adam Szajder moc.liamg@redjazsmada
Polską rządzi stara baba, kołtun i kler /Maciej Maleńczuk
|
|
| jurek-byd (19 punktów) |
Szkoda tylko że w Bydgoszczy nic takiego miejsca nie ma no i tak między nami - do cholery, o 15.30 to ludziska pracują!!!!!!! Tak czy inaczej popieram !!!!
|
|
| Rafal Kaminski (128 punktów) | Wszystko ładnie, pięknie...
Fakt1: Młodzieżówki z PO i z PiS są opłacani, przez partie do polemik na forach internetowych. Fakt2: PO, PiS i każda partia rządząca w przeszłości to jedni i ci sami złodzieje, 20 lat te same twarze. Fakt3: Od 2005r w Polsce faktycznie ruszyła budowa dróg, i to nie zasługa PO,PiS-u czy innych, tylko dotacji UE. Fakt4: Polska jest krajem katolickim i nim zostanie, nawet po upadku Watykanu. Fakt5: Podwyżka Vat-u z 22 na 23% to podwyżka o 1% lub 4,5% w zależności od sposobu liczenia, obie odpowiedzi są prawidłowe. Fakt6: 30-40zl tyle dostaje na kadencje z budżetu państwa, za twój głos partia, przy której postawiłeś X Fakt7: Życie historią szkodzi... fakt8: Palikot, zbija majątek polityczny na naiwności polskich racjonalistów.
|
|
 | | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | >fakt8: Palikot, zbija majątek polityczny na naiwności polskich racjonalistów.
A to nikczemnik, jak on śmie!
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|