Racjonalista - Strona głównaDo treści
Akcja "Politycy, nie lękajcie się"! ten CZWARTEK

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
25-10-2010 14:56Mariusz Agnosiewicz (moderator)Akcja "Politycy, nie lękajcie się"! ten CZWARTEK
Ocena 6 na 6
Ponieważ akcja "Politycy, nie lękajcie się" spotkała się z wielkim zainteresowaniem i nowe miasta chcą włączyć się w jej organizację, musieliśmy zmienić termin akcji - (nowy: CZWARTEK, 28 października). Mam nadzieję, że dodatkowy dzień i duże zainteresowanie mediów doda nowego wigoru naszym manifestacjom. Pozdrawiam, Janusz Palikot

Akcja ma na celu dodanie odwagi parlamentarzystom w momencie głosowania nad ustawą in vitro oraz zwrócenie uwagi na ingerencję Kościoła w życie polityczne Polski. Akcja będzie połączona ze zbieraniem podpisów pod projektem "Ustawy o podstawowych prawach i wolnościach w dziedzinie zastosowania biologii i medycyny oraz o utworzeniu Polskiej Rady Bioetycznej" Poseł Małgorzaty Kidawy - Błońskiej - formularze otrzymacie na miejscu.

Oto nowy harmonogram:

Toruń
miejsce: ul.Żwirki i Wigury 77
koordynator: Maciej Perkuszewski
lp.refarg@ikswezsukrep.jeicam

Częstochowa
miejsce: Al.Najświętszej Marii Panny 54
koordynator: Łukasz Gabryel
moc.liamg@awohcotsezcansezcowon

Warszawa
miejsce: ul.Floriańska 2a
koordynator: Marta Damm-Świerkocka
moc.liamg@ipuksibajcka

Cytat:
Akcja odbędzie się o godz. 15:30 pod Bazyliką św. Floriana i św. Michała w Warszawie, ul. Floriańska 2A (przy Al. Solidarności, po przeciwnej stronie niż zoo).
Weźmie w niej udział Janusz Palikot.
Wszystkich, którzy planują wziąć udział w akcji "Posłowie nie lękajcie się!" proszę o wysłanie e-maila z podaniem imienia i nazwiska na podany wyżej adres


Kraków
miejsce: ul.Franciszkańska 3
koordynator: Janusz Seweryn
moc.liamg@muzcipa

Kielce
miejsce: ul.Jana Pawła II 3
koordynator:Grzesiek Waloszczyk
ku.oc.oohay@kyzczsolawzrogezrg

Poznań
miejsce: Pod Pręgierzem (godz.15.00), przemarsz pod Kurię - Ostrów
Tumski 2
koordynator: Jakub Grzybowski
mail: lp.2o@ikswobyzrg_abuk
tel: 721-956-351

Szczecin:
miejsce: Katedra przy ul. Św Jakuba
koordynator: Tomasz Bitowski
moc.liamg@nicezczs.ynsezcowon

Wrocław:
miejsce: ul.Katedralna 13 (zbiórka o godz.15.30 przy wejściu na Ostrów
Tumski przy Moście Tumskim)
koordynator: Tymon Kubacki
moc.liamg@ikcabuk.nomyt

Zapraszamy!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
Odp: Akcja "Politycy, nie lękajcie się"!
>Ponieważ akcja "Politycy, nie lękajcie się" spotkała się z wielkim zainteresowaniem i nowe miasta
>chcą włączyć się w jej organizację, musieliśmy zmienić termin akcji. Mam nadzieję, że dodatkowy
>dzień i duże zainteresowanie mediów doda nowego wigoru naszym manifestacjom. Pozdrawiam, Janusz
>Palikot
>Oto nowy harmonogram:
>Toruń
>miejsce: ul.Żwirki i Wigury 77

Ale kiedy???? Kiedy???

"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
25-10-2010 15:24 
 Ocena 2 na 2
Wojtek B. (509 punktów)
>Ale kiedy???? Kiedy???

Na stronie Palikota jest podana informacja: czwartek, 28.10, o godz. 15:30.
25-10-2010 15:31 
 Ocena 4 na 4
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>>Ale kiedy???? Kiedy???
>Na stronie Palikota jest podana informacja: czwartek, 28.10, o godz. 15:30.
>

Kurcze, nie mogło być po 16? Ludzie pracują.
A po zmroku byłoby bardziej nastrojowo, można by odpalić jakieś pochodnie albo znicze


"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
Andro (1185 punktów)
>Kurcze, nie mogło być po 16? Ludzie pracują.
Właśnie. Termin trochę dziwaczny. Żeby się nie skończyło na tym, że duża część osób nie będzie w stanie dotrzeć...


Bądź zimny albo gorący
letniego wypluję z ust moich
Medieval (3004 punktów)
Zwróciliście uwagę na nazwy ulic przy których są spotkania? Najlepszy dowód gdzie żyjemy. Tylko Żwirko i Wigura to świeckie chłopaki.
25-10-2010 15:41 
 Ocena 1 na 1
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>Zwróciliście uwagę na nazwy ulic przy których są spotkania. Najlepszy dowód gdzie żyjemy. Tylko Żwirko i Wigura to świeckie chłopaki.

W Toruniu jak ktoś mówi że mieszka przy Żwirki (tam jest parę osiedli poza najsłynniejszym polskim radiem) to od razu ludzie patrzą na niego współczująco.


"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
25-10-2010 15:57 
 Ocena 1 na 1
Medieval (3004 punktów)

>W Toruniu jak ktoś mówi że mieszka

Maddy, dopiero zauważyłem że jesteś pierniczką. I tyle punktów! Jestem dumny z takiej krajanki.
zachaj (5239 punktów)
>>W Toruniu jak ktoś mówi że mieszka
>Maddy, dopiero zauważyłem że jesteś pierniczką.

Mi się Toruń tylko z RM kojarzy. To straszne piętno...
CHOLEWA (4176 punktów)
>>>W Toruniu jak ktoś mówi że mieszka

to z Kopernikiem i piernikiem Rydzyjkiem świątojebliwym się kojarzy.

CHOLEWA
26-10-2010 10:45 
 Ocena 2 na 2
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>>W Toruniu jak ktoś mówi że mieszka
>Maddy, dopiero zauważyłem że jesteś pierniczką.

Pierniczanka, mój drogi, pierniczanka

A co do reszty - wszak najciemniej pod latarnią


"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
Mariusz Agnosiewicz (moderator)Odp: Akcja "Politycy, nie lękajcie się"! ten CZWARTEK
Właśnie doszedł Śląsk:

Cytat:
Manifestacja odbędzie się 04.11.2010 (czwartek) godzina 17:00
Miejsce: Parafia katedralna Chrystusa Króla w Katowicach, ul. Francuska 47, 40-027 Katowice
Pozdrawiam
Kinga Łapuszek
RPP Śląsk
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
A na Frondzie biegunka antypalikotowa. Jeden blogger pisze:
Cytat:
Planowane demonstracje pod siedzibami polskich biskupów przypominają początki rewolucji francuskiej, jak i bojówki Hitlera. Ogólnie rzecz biorąc pana Palikota możemy zdefiniować jako potencjalnego mordercę, posługując się profilaktyką psychologiczną. Z tego powinien wypłynąć wniosek z prokuratury o zamknięcie tego potencjalnego przed-człowieka
25-10-2010 21:33 
 Ocena 1 na 1
CHOLEWA (4176 punktów)
>A na Frondzie biegunka antypalikotowa. J

Dyspepsja czyli niestrawność najpierw, po zażyciu stoperanu lub węgla drzewnego można zatrzymać biegunkę czyli sraczkę prezydencką.

CHOLEWA
25-10-2010 23:04 
 Ocena 1 na 1
TyDraniu (6569 punktów)
Szkoda, że wpis usunięto. Na przyszłość proponuję, by podobne, szokujące, pełne nienawiści i nawołujące do przemocy wpisy blogowe PSR wysyłał do Parlamentarnego Zespołu ds. Monitorowania Internetu.

di.com.pl/(*)s_monitorowania_internetu.html
25-10-2010 23:50 
 Ocena 1 na 1
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Faktycznie usunięto już ten tekst Sebastiana Morynia fronda.pl/(*)zowo_brunatne_koszule_palikota Wkleję tutaj dalszą część jego uduchowionych myśli:

Cytat:
Ja mam propozycję dla bojówek pali-kocich: może by tak "jeden na jednego"?. Zróbmy Fight Club polskiej wersji i po ryju się powalmy?
26-10-2010 07:55 
 Ocena 3 na 3
Medieval (3004 punktów)

>Cytat:
Ja mam propozycję dla bojówek pali-kocich: może by tak "jeden na jednego"?. Zróbmy Fight Club polskiej wersji i po ryju się powalmy?


Nie mamy szans! Wystawią egzorcystów.

ypablo (330 punktów)
A co z Gdańskiem? Nie ma racjonalistów w Trójmieście czy co? Poza tym przecież Głódź (pseudo Flaszka) jest strasznie niepopularny w Gdańsku.
Arita (459 punktów)

Łódź
27.10.2010 godz. 17.00
miejsce: skrzyżowanie ul. ks. Skorupki i ul. Piotrkowskiej
koordynator: Adam Szajder
moc.liamg@redjazsmada

Polską rządzi stara baba, kołtun i kler /Maciej Maleńczuk
jurek-byd (19 punktów)

Szkoda tylko że w Bydgoszczy nic takiego miejsca nie ma no i tak między nami - do cholery, o 15.30 to ludziska pracują!!!!!!! Tak czy inaczej popieram !!!!
27-10-2010 22:23Nie na temat
Rafal Kaminski (128 punktów)
Wszystko ładnie, pięknie...

Fakt1: Młodzieżówki z PO i z PiS są opłacani, przez partie do polemik na forach internetowych.
Fakt2: PO, PiS i każda partia rządząca w przeszłości to jedni i ci sami złodzieje, 20 lat te same twarze.
Fakt3: Od 2005r w Polsce faktycznie ruszyła budowa dróg, i to nie zasługa PO,PiS-u czy innych, tylko dotacji UE.
Fakt4: Polska jest krajem katolickim i nim zostanie, nawet po upadku Watykanu.
Fakt5: Podwyżka Vat-u z 22 na 23% to podwyżka o 1% lub 4,5% w zależności od sposobu liczenia, obie odpowiedzi są prawidłowe.
Fakt6: 30-40zl tyle dostaje na kadencje z budżetu państwa, za twój głos partia, przy której postawiłeś X
Fakt7: Życie historią szkodzi...
fakt8: Palikot, zbija majątek polityczny na naiwności polskich racjonalistów.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>fakt8: Palikot, zbija majątek polityczny na naiwności polskich racjonalistów.

A to nikczemnik, jak on śmie!

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365