 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-03-2005 12:22 | Guhak | Radio Maryja | Radio Maryja to radio prawdy , miłości i pokoju . Jego szeroko rozwiniety apostolat madiów zatacza coraz większe szeregi i dobrze.Rozszeża Ewangalie , niesie pomocna dłon w soprawachm duchowych . M nie osobiscie uwolniło z zniewolenia . Jeat niezalezne od żadnych panów tego świata.Na falach Radia Maryja wypowiadaja sie wybitni PROFESOROWIE UNIWERSYTETU JAGIELONSKIEGO , AKADEMII GÓRNICZO HUTNICZEJ W KRAKOWIE, UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO WYZSZEJ SZKOLY KULTURY I MEDIALNEJ W TORUNIU , A PRZEDE WSZYSKIM CZŁONKOWIE SOLIDARNIŚCI.Komentarze LECHA WAŁESY SĄ DAEIKATNIE MÓWIĄC BEZPODSTAWNE. jEGO WYPOWIEDZI TO CZYSTA GRA WYBORCZA I TAKA JEST PRAWDA. APELUJEDO ROZSADKU LUDZI TEGO KRAJU ; NIESMy APOSTOLAT MEDIÓW!!!!! ALLELUJA I DO PSZODU !!!!!!!!!. wADOWICZNIN - PAPIESKIE MIASTO. |
| Marcin_M (596 punktów) | Chciałbym się dowiedzieć od jakiego zniewolenia uwolniło cię to radio???
P.S. Nie uważasz, że polskich znaków powinno się używać trochę częściej?
|
|
| Krzysiu | >Radio Maryja to radio prawdy , miłości i pokoju . Jego szeroko rozwiniety apostolat madiów zatacza coraz większe szeregi i dobrze.Rozszeża Ewangalie , niesie pomocna dłon w soprawachm duchowych . M nie osobiscie uwolniło z zniewolenia . Jeat niezalezne od żadnych panów tego świata.Na falach Radia Maryja wypowiadaja sie wybitni PROFESOROWIE UNIWERSYTETU JAGIELONSKIEGO , AKADEMII GÓRNICZO HUTNICZEJ W KRAKOWIE, UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO WYZSZEJ SZKOLY KULTURY I MEDIALNEJ W TORUNIU , A PRZEDE WSZYSKIM CZŁONKOWIE SOLIDARNIŚCI.Komentarze LECHA WAŁESY SĄ DAEIKATNIE MÓWIĄC BEZPODSTAWNE. jEGO WYPOWIEDZI TO CZYSTA GRA WYBORCZA I TAKA JEST PRAWDA. APELUJEDO ROZSADKU LUDZI TEGO KRAJU ; NIESMy APOSTOLAT MEDIÓW!!!!! ALLELUJA I DO PSZODU !!!!!!!!!. wADOWICZNIN - PAPIESKIE MIASTO.
......I nade wszystko radio to czeka na twoje możliwie duże datki, a jak będziesz potrzebował od nich kiedyś pomocy, to telefon milczy, lub abonent poza zasięgiem.
|
|
| gooa (746 punktów) |
Lepsze od niejednej komedii i moze dlatego wola o pomste do nieba !!
|
|
| św.Marek | >Radio Maryja to radio prawdy , miłości i pokoju .
Trzeba być rzeczywiście człowiekiem o najprostszej konstrukcji psychicznej, żeby kłamstwo, fałsz i obłudę połączone cynizmem nazywać prawdą. Miłość i pokój w wykonaniu RM też są z jakiegoś odrealnionego, absurdalnego świata, wyglądają bardziej na miłość w pokoju; kobiety lekkich obyczajów z jej wibratorem...
>Jego szeroko rozwiniety apostolat madiów zatacza coraz większe szeregi i dobrze.
Udało Ci się mnie rozśmieszyć, przeto zrewanżuję się przypominając bajkę o łodzi. Jeśli nie znasz jeszcze, to chętnie ją zacytuję. Jest równie absurdalna jak to, co napisałeś.
>Rozszeża Ewangalie , niesie pomocna dłon w soprawachm duchowych . M nie osobiscie uwolniło z zniewolenia .
Jeśli masz na myśli zniewolenie obowiązkiem myślenia, to chętnie przyznam rację. Ową wolność widać choćby w niechlujnym sposobie pisania i ilości błędów.
>Jeat niezalezne od żadnych panów tego świata.
Nie zapomniałeś o wielkim panisku walącym w mordę dziennikarzy? O cwaniaku Rydzyku?
>Na falach Radia Maryja wypowiadaja sie wybitni PROFESOROWIE UNIWERSYTETU JAGIELONSKIEGO , AKADEMII GÓRNICZO HUTNICZEJ W KRAKOWIE, UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO WYZSZEJ SZKOLY KULTURY I MEDIALNEJ W TORUNIU , A PRZEDE WSZYSKIM CZŁONKOWIE SOLIDARNIŚCI.
Odwracasz kota ogonem, bo: są to często cytaty mądrych ludzi, wyrwane z kontekstu i podawane tendencyjnie na poparcie jakiejś chorej tezy, bądź rzeczywiste wypowiedzi, ale o charakterze obojętnym z punku widzenia profilu RM, ale zamieszczane na zasadzie: jeśli mądrzy ludzie będą się wypowiadali, to wzrośnie ranga naszego radia. I jeszcze jedno: posiadanie tytułu profesorskiego nie świadczy jeszcze o mądrości i inteligencji; wystarczy spojrzeć na niejakiego prof. Bendera, żeby to dostrzec. O wypowiedziach członków Solidarności nawet nie wspominaj, bo równie dobrze można się posłużyć dowolną grupą: członkowie cyrkowego zespołu klownów, członkowie cechu szewców, albo więziennego zespołu rockowego - taka sama bzdura.
>Komentarze LECHA WAŁESY SĄ DAEIKATNIE MÓWIĄC BEZPODSTAWNE. jEGO WYPOWIEDZI TO CZYSTA GRA WYBORCZA I TAKA JEST PRAWDA.
Nie cierpię Lecha Wałęsy, uważając go za nadętego bufona i pozera, ale w tym wypadku okazał rozsądek zupełnie, jakby był świeżo po lekturze Racjonalisty.pl. Jeżeli z jego strony to gra wyborcza, to musiałby być kompletnym idiotą, a tego o nim absolutnie nie można powiedzieć. Miałby narobić takie kupsko do talerza, z którego za chwilę będzie jadł? Trzeba być zaiste solidnie odmóżdżonym, żeby tworzyć podobne zarzuty...
>APELUJEDO ROZSADKU LUDZI TEGO KRAJU ; NIESMy APOSTOLAT MEDIÓW!!!!! ALLELUJA I DO PSZODU !!!!!!!!!.
Hehe! Apelujesz do ludzi rozsądku, ale chyba masz na myśli kompletnych idiotów, bo ludzie rozsądni są oburzeni tym, co Radio Maryja wyczynia i jak skutecznie stawia Polskę w oczach świata w kategorii krajów społecznie zacofanych. I nim o cokolwiek zaapelujesz do innych, solidnie naucz się pisać po polsku, bo w naszym języku nie istnieje słowo "pszód". Może zaistnieje, jak Radio Maryja wygra wybory, a Rydzyk zostanie prezydentem... Ale chyba Bóg do tego nie dopuści, musiałby być skończoną kanalią.
___________ Pozdrawiam
|
|
 | | Lilia | Ja Rydzyka nie widziałam w jakimś super aucie, więc nie wiem, jaka jest prawda. Wiem tylko, że RM utrzymuje się wyłącznie z datków słuchaczy- nie puszcza żadnych reklam itp. Wszystkie opłaty są dokonywane z tego, co przyślą słuchacze. Niestety nie wiem, jak duże sa wydatki, a jak duże sumy wpływają na konto RM... Gdyby można było to gdzieś sprawdzić, to bym się wypowiadała na ten temat. Fakt, faktem, że nawet naprawde biedne osoby wysyłaja ostatne oszczędności na RM. Miałam daleką ciotkę, emerytowaną nauczycielkę, która utrzymywała się z jakichś 500 zł. emerytury. Wydawało się, że ledwie wiąże koniec z końcem, moi dziadkowie jej pomagali... A po jej śmierci w mieszkaniu znaleziono całe pliki kwitów za wpłaty na konto RM... Jest w tym coś nienormalnego. Ale nie obwiniam za to RM, tylko ciotkę! Przecież wiedziała, co robi. Wykształcona osoba...
|
|
|  | | św.Marek | Widzisz Lilio, Twoje zdziwienie jest identyczne, jak współczesnych Niemców, dywaguących jak to możliwe, że tylu mądrych ludzi tak dało paskudnie podejść się Hitlerowi i tak ogłupić przez tego prostaka. Nikt by nie miał do Rydzyka pretensji, gdyby jego działanie było otwarte dla ludzi jak WOŚP Owsiaka, gdyby efekty były widoczne. Ale biedni ludzie, prócz mówienia o tym o czym marzą nic nie mają i jak byli biedni, tak biedni umierają, że wspomnę tylko Twoją ciotkę. Radio Rydzyka ma za zadanie wyłącznie jedno, i to realizuje skutecznie: wyssać z biedaków jak najwięcej szmalu. W zamian daje im wyłącznie poczucie przynależności do wielkiej rodziny karmiącej się kłamstwami, niedorzecznościami i nienawiścią do wszystkiego, co wskaże ich cwany wódz w czarnej sukience. Nie zdziwiłbym się, gdyby w swoim poczuciu bezkarności posunął się do zbrodni. Przecież niesłychana armia kilku milionów biedaków zrównałaby z ziemią wszystko, żeby wybronić swojego "dobrodzieja" - czy winny, czy nie: to już byłoby dla nich obojętne. I oby się moje słowa nie miały sprawdzić. Ogłupić dała się nawet Twoja wykształcona ciotka...
___________ Pozdrawiam
|
|
| |  | | amaranta (5 punktów) | pomijając już wszystko inne: biegiem marsz po słownik!!! nie dosyć, że semantyka tekstu poniżej poziomu podłogi i wybitnie prowokacyjna to jeszcze "do pszodu", serce pęka Szanowny Panie Moderatorze, czasami przydałoby się ostre cięcie ... śledzę tą stronę od niedawna, ale uważam, że jest zbyt cenna, aby obniżać jej poziom, co bezwzględnie uczyniono otwierając ten temat
|
|
| | |  | | św.Marek | > Szanowny Panie Moderatorze, czasami przydałoby się ostre cięcie ... śledzę tą stronę od niedawna, ale uważam, że jest zbyt cenna, aby obniżać jej poziom, co bezwzględnie uczyniono otwierając ten temat No cóż, pewnie to racja co mówisz, ale zgnuśnielibyśmy do cna, gdyby nie takie kabaretowe tematy jak ten. Jedyne, co warto i robię, to wyrzucam podobne brednie do Bazgrołów, gdzie ktoś akurat bez zajadów zechce się rozerwać. Jak widzisz zresztą, autor narobł swoją kupę i ze strachu przed konsekwencjami więcej się nie pojawił. Może został spostponowany przez współwyznawców za pokazanie jacy oni właściwie są?  ___________ Pozdrawiam
|
|
 | | Lo-Debar (8 punktów) | Odp: Radio Maryja | Nic nie jest doskonałe, ale proszę się zastanowić, co lepsze: Radio Maryja, które emituje oprócz religijnych, sporo audycji społeczno-politycznych (proszę ich wcześniej posłuchać, zanim skomentuje się w złych słowach), czy też media publiczne i komercjalne, przesiąknięte tandetą seriali, reklam, wulgaryzmami i fałszem?
Nie bronię RM, lecz tylko apeluję o rozsądek i zauważenie, że stacja ta podejmuje tematy związane z "odnową" Polski i jej kondycją moralną...
Chociaż przepraszam... o moralności to nie na tym forum... For shame deny that thou bear'st love to any, Who for thyself art so unprovident.
|
|
|  | | romanoff (10 punktów) | >Nic nie jest doskonałe, ale proszę się zastanowić, co lepsze: Radio Maryja, które emituje oprócz religijnych, sporo audycji społeczno-politycznych (proszę ich wcześniej posłuchać, zanim skomentuje się w złych słowach), Posłuchałem, jestem przerażony >czy też media publiczne i komercjalne, przesiąknięte tandetą seriali, reklam, wulgaryzmami i fałszem? Właśnie to mamy w audycjach RM >Nie bronię RM, lecz tylko apeluję o rozsądek i zauważenie, że stacja ta podejmuje tematy związane z "odnową" Polski i jej kondycją moralną... Słusznie, że "odnowa" ma cudzysłów. 500 lat w tył to nie odnowa, to degeneracja >Chociaż przepraszam... o moralności to nie na tym forum... Słusznie, o takiej moralności to nie na tym ...
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|