Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wegetarjanie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-03-2005 21:45samta (24 punktów)Wegetarjanie
Czy waszym zdaniem dieta wegetarjan moze dopuscic do depresji w jakiś sposub jeśli ktoś nawet ryb nieje nic co dotyczy wwędlin a nawet zup hyba ze chinskie więc jak to jest ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

AlfRamsey (257 punktów)
>Czy waszym zdaniem dieta wegetarjan moze dopuscic do
>depresji w jakiś sposub jeśli ktoś nawet ryb nieje nic
>co dotyczy wwędlin a nawet zup hyba ze chinskie więc jak
>to jest ?

Czy dieta wegetarianska moze dopuscic do depresji??? Skad ci to przyszlo do glowy??


www.redcafe.net
św.Marek
>Czy waszym zdaniem dieta wegetarjan moze dopuscic do depresji w jakiś sposub jeśli ktoś nawet ryb nieje nic co dotyczy wwędlin a nawet zup hyba ze chinskie więc jak to jest ?

    A może byś nauczył się pisać po polsku?

___________
Pozdrawiam
mimbla (175 punktów)Wegetarjanie
Hmmm. dziwne pytanie. Jestem wegetarianką od 9 lat i nie cierpiałam dotąd na depresję, wręcz przeciwnie.
Może zapytajmy, czy mięsna czy wysokobiałkowa dieta wywołuje stany depresyjne? hahaha
Ale cóż, kto pyta nie błądzi. Dobrze przynajmniej, że z góry nie przyjąłeś tego przypuszczenia za pewnik.



Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365