Hmmm. dziwne pytanie. Jestem wegetarianką od 9 lat i nie cierpiałam dotąd na depresję, wręcz przeciwnie. Może zapytajmy, czy mięsna czy wysokobiałkowa dieta wywołuje stany depresyjne? hahaha Ale cóż, kto pyta nie błądzi. Dobrze przynajmniej, że z góry nie przyjąłeś tego przypuszczenia za pewnik.
|