Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pytania o Polskie...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
21-03-2005 17:27odpowiada wrozka MariannaPytania o Polskie...
Jakie jest najbardziej nieprzyzwoite i populistyczne haslo przedwyborcze w Polsce?
SLD nie dało, ale PiS da !
Dlaczego badylarze w Grójcu zaczeli juz wycinac jabłonki?
Bo ktoś im powiedział ze niedługo ma tu być republika bananowa...
Co bedzie w Polsce jak prezydentem bedzie Kaczor a premierem Donald?
Disneyland.
Jaka jest podstawowa róznica miedzy Polska a Indiami?
Oni mają swiete krowy a my swiete byki.
Co to jest: czarne, paskudne, do straszenia ciemnych chłopków?
Diabeł Rokita.
Jacy mają być nastepni prezydenci po Bolku i Olku?
Tych dwóch co ukradli ksieżyc.
Jakie są ulubione klejnoty rodowe książąt Lubomirskich - Lanckorońskich?
Kulczyki.
Dlaczego w młodości Adam M. wystapił z partii?
Bo ciągle go brali za bikiniarza.
Dlaczego Rokita skończy jak Miller?
Bo nie wyrosną gruszki na wierzbie ani Rokita na Gruszce.
Co wspolnego ma Polska z gwiazdami na niebie?
Tak czy siak w kpncu zostanie Czarna Dziura!
Dlaczego katoliczki nie lubią sexu?
Bo rzadko dochodzą a często zachodzą.
Czym jest sex dla katolika?
Spuszczeniem z krzyża.
Dlaczego Jan Maryja nie spełnił sie i nie został kowbojem?
Bo choć marzył zawsze o pasaniu krów, to bał sie chodzić do saloonu - nie mówiąc o burdelu....
Co robił Roman Wielki w klasztorze szaulinów?
Wejście Smoka.
itd itd itd.....

św.MarekPytania o Polskie...
    A wiesz, za co Kain zabił Abla? Za to, że opowiadał stare i na dodatek marne kawały.

___________
Pozdrawiam
bla blaOdp: Pytania o Polskie...
nie wszystkie sa stare... a co do marnosci to sie zgadzam...

no bo wiadomo dlaczego np. motolotniarz rozbil sie o PeKiN ???
Wiadomo! Jaki kraj taki Ben Laden!

...to samo jest z kawałami...
św.Marek
    Informuję Cię, jako że jesteś na naszym forum nowy, że u nas niedozwolone jest używanie więcej niż jednego nicka.

___________
Pozdrawiam
bla bla
przepraszam szanownego Admina... po prostu tamten nick byl za dlugi.....

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365