Witam Widzę, że duża część tego serwisu jest poświęcona problemowi antysemityzmu (i słusznie). Uważam jednak , że fanatycy są w każdym Narodzie i również powinno się opisać i potępić Żydów, którzy uważają innych ludzi za gorszych (są gorsi niż antysemici bo antysemici są wrogo nastawieni do jednego Narodu a oni do wszystkich innych Narodów. Jeżeli opisujemy głupie teorie różnych religii to dziwi mnie, że pomijamy najgłupszą z najgłupszych a mianowicie "teorię narodu wybranego". Mam nadzieję, że jesteście obiektywni i będziecie pisać o wszystkich niezależnie od pochodzenia. Z reguły jest tak, że Kościół walczy z Żydami a Żydzi z Kościołem, mam nadzieję, że jesteście ponad nimi. |