Mieszkam w małym polskim miasteczku. Mam dopiero !4 lat, a jednak rozważania filozoficzne nie są mi obce. Swoja pasje odnajduję w muzyce. W słowach i melodii mogę ukazać stan mojej duszy, spojrzenie na idee starożytne i moge prezekazać to co we mnie narasta. Zapewne wszyscy powiedzą, że powinnam udać sie na forum dla poetów i artystów. Może macie rację, ale mój byt razem z myślami, znalazł ujście tutaj, a przecieżjestem tu przez przypadek. Może jednak współcześni filozofowie powinni pomyśleć nad tym co powiem/
|