Zakładam, że czytałeś FAQ. Jeżeli mimo to nie rozumiesz czemu zamieszczamy także tego typu linki, to powiem ci, że to ułamek tego, co do nas zgłoszono. Wielu chce mieć u nas swój link, więc niech cię nie dziwi, że choć kilka (tych, mam nadzieję, lepszych) się znajdzie. Gdybyśmy zrobili tak jak uważasz, to przyszedłby inny koleś i robił wyrzuty, czemu nie zamieszczamy innych linków, tylko te które nam dobrze pasują.
>Nie walczycie z irracjonalizmem, lecz z katolicyzmem. Wiesz, łatwo powiedzieć. A z czym mamy jeszcze 'walczyć' (choć za walkę trudno to uznać..mniejsza..)? Może ze 'Archiwum nie do wiary', albo z jakimiś brukowcami? Jest wiele takich rzeczy, ale musielibyśmy parę razy na głowę upaść, aby się tym zajmować.. Ale przecież zawsze możesz coś sam napisać - to nie jest serwis dla biernych zjadaczy chleba i jałowych krytykantów (co znów nie znaczy, że takich tu nie ma).
|