> no to chyba masz co chciałeś ?Oj, dziewczyno...Gdybym ci ja miał co chcę... to by było...  Przy rozdzielczości 1600/1200 na moim monitorze teksty z forum okiem nieuzbrojonym wygodnie czyta chyba tylko snajper. Trochę mi głupio wyciągać lupę przy kolegach w pracy  Ale i w domu na siedemnastce ( chodzi o monitor  , przy 1040/768 nie jest najwygodniej. Dlatego uprzejmie proszę o udostępnienie czytelnikom forum owego cudownego narzędzia, które umożliwia powiększanie tekstu. Kiedy przez ten czyn chwalebny moim oczom zostanie ukazany niezbity dowód wszechmocy Webmastera, będę mógł rzec: "Oto mam com chciał!" A chór anielski po trzykroć zakrzyknie "Alleluja"
|