Proszę się nie irytować, nie miałem na myśli; że "Pewnie najlepiej by było, gdyby nas w ogóle nie było, co?", tylko uważam radykalną postawę racjonalistów za nie zbyt stosowną i cokolwiek sprzeczną z przyświecającą jej ideą. Racjonalizm w mojej opinii nie może być fundamentalizmem spoglądającym tylko za siebie, ale dobrze pojętą postawą naukową wybiegającą w przyszłość
|