Filozofia.pl raz jeszcze... Przeglądając tamtejsze archiwalne wątki forum trafiłem na dość obszerną dyskusję dotyczącą Racjonalisty i jego przebrzydłego redaktora naczelnego i, abstrahując od poziomu wypowiedzi wszystkich bioracych udział w dyskusji, zaciekawiła mnie jedna wypowiedź dotycząca jakiegoś nieznanego mi wątku tego forum o numerze 2884, założonego przez jednego z bywalców tamtejszego forum. Gdy chciałem go przejrzeć (oczywiście wątek, a nie bywalca...), okazało się, że żadnego takiego wątku nie ma, nieco się zdziwiłem. Czyżby kwalifikował się do wypowiedzi kłamliwych lub złośliwych? Czy można w jakiś sposób do niego dotrzeć, czy też został wykasowany, a woda spuszczona? Pzdr |