Zdaję sobie sprawę z ostatnich problemów, ale to naprawde nie jest wina nasza, lecz naszego ISP. Sami wiele bysmy dali, aby tak nie bylo. Kiedy bylo lepiej, ale ostatnio nasz ISP cos majstruje na serwerze i jest jak jest. Wierze ze to jednak w koncu sie unormuje, powinno juz teraz dzialac ok. Zdaje sobie sprawe, ze na dluzsza mete serwis tak nie moze dzialac. W razie czego bardzo prosze czytelnikow o cierpliwosci i o zglaszanie powazniejszych problemow pozdrawiam
|