Dziekuje za taka uwage  Jednak musze Cie raczej rozczarować. Osatnio trudniej mi samemu przygotowac jakies powazniejsze wydania w Racjonaliscie, bo mam wiecej pracy, dlatego do przodu, lecz powoli  Na 2000-ny tekst nie bedzie jakiegos szczególnie upatrzonego i zamierzonego tekstu, choc mam do przygotowania duzo ciekawych tekstow. Za taki bonus mozna uznac publikacje Eugo - bedzie tych tekstów niemało. Mam tez kilka ciekawych publikacji z Australii (ale jeszcze przez nie nie przebrnalem, musze sie w ich sprawie skonsultowac). Ja w ostatniom tygodniu bylem pochloniety opracowywanie projektu i uzasadnienia zmian do regulacji dot. ochrony wolnosci sumienia i wyznania (glownie idzie o mozliwie najlepsze zaprojektowanie art. 196). Mysle, ze za jakis czas to zamieszcze, bedzie to najlepsze jak dotad opracowanie tej tematyki w internecie, glownie stad, ze dokonalem szerokiego przegladu jak to jest za granica. Samo uzasadnienie zajelo mi aktualnie 13 stron, ale jeszcze jakis czas musze sie wstrzymac z publikacja tego. Pozdrawiam
|