Racjonalista - Strona głównaDo treści
Całe życie wbrew sobie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
22-06-2013 10:02Medieval (3004 punktów)Całe życie wbrew sobie
Ocena 10 na 10
O tym trzeba opowiadać w towarzystwie jako fajną anegdotę, z morałem.
Jednak warto pamiętać, że wielu ludziom zniszczono w ten sposób życie, zrobiono im z mózgu kisiel.

Oto schizofrenia paranoidalna w czystej postaci.
wyborcza.p(*)_gejow_konczy_dzialalnosc.html

Komentarz Terlikowskiego bezcenny, gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

marcin z torunia (331 punktów)

>Jednak warto pamiętać, że wielu ludziom zniszczono w ten sposób życie, zrobiono im z mózgu kisiel.
W Wielkiej Brytanii też było takie cos do roku 1967. Mężczyznom po terapii wyrastały piersi, bo faszerowano ich jakimis zmutowanymi rzeczami. Nie mogę się nadziwić tym gorliwym chrzescijanom co im tak przeszkadza homoseksualizm. Szkoda, że tak nie leczą pedofilii, czy zoofili, a biorą się za homoseksualizm, który występuje w naturze i nie jest taki zły w przeciwieństwie do wyżej wymienionych.
22-06-2013 10:38 
 Ocena 2 na 2
pawel_wr (4297 punktów)
>Jednak warto pamiętać, że wielu ludziom zniszczono w ten sposób życie, zrobiono im z mózgu kisiel.
>W Wielkiej Brytanii też było takie cos do roku 1967. Mężczyznom po terapii wyrastały piersi, bo faszerowano ich jakimis zmutowanymi rzeczami.

Jedną z ofiar tej paranoidalnej koncepcji "leczenia" homoseksualizmu hormonami
był geniusz matematyczno-komputerowy Alan Turing.


Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
22-06-2013 15:28 
 Ocena 1 na 1
ramichael (36666 punktów)
@pawel_wr

>Jedną z ofiar tej paranoidalnej koncepcji "leczenia" homoseksualizmu hormonami
>był geniusz matematyczno-komputerowy Alan Turing.

Niestety przypłacił to życiem.
Legion (587 punktów)
>> zoofili
Z jakiej okazji od '39 roku w Niemczech jest zalegalizowania? Zawsze mnie ciekawił ten fakt.
pawel_wr (4297 punktów)
>O tym trzeba opowiadać w towarzystwie jako fajną anegdotę,

Może gwoździem do trumny był opór pana Juliusza P. z Poznania ?

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365