 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-12-2006 19:11 | Szczurek (12 punktów) | Ech.. | O jeju.. wszyscy są tu tacy mądrzy, elokwentni, oczytani.. Aż mi głupio, że się zalogowałam i pcham się do tego elitarnego grona.. Pozdrawiam! Może kiedyś dorosnę by tu także przynależeć..
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| michal (156 punktów) | > Może kiedyś dorosnę by tu także przynależeć..Kiedyś trzeba zacząć, najlepiej natychmiast. Gdy po raz pierwszy spotkałem się z Racjonalistą, miałem 14 lat. Początkowo rozumiałem niewiele, szczególnie specjalistyczna terminologia sprawiała mi problemy. Nie warto się jednak na samym starcie zniechęcać. Otwórz sobie jakiś słownik internetowy ( polecam słownik Kopalińskiego) , Wikipedie i do lektury - "Im głębiej w las, tym ciekawiej" . Pozdrawiam i życzę wytrwałości
|
|
| Grzegorz Kobyliński (1679 punktów) | > O jeju.. wszyscy są tu tacy mądrzy, elokwentni,> oczytani..> Aż mi głupio, że się zalogowałam i pcham się do tego> elitarnego grona..> Pozdrawiam!> Może kiedyś dorosnę by tu także przynależeć..To jest nas już dwoje  Mam 16 lat, przeczytałem już wiele tekstów i póki co żaden nie wprawił mnie w aż takie kompleksy  Wcale nie trzeba być geniuszem, żeby być racjonalistą. Na początku wystarczą dobre chęci (tak jak u mnie  ) Aby tu przynależeć wystarczy mieć podobne poglądy. Wiek, inteligencja, oczytanie też są ważne, ale nie aż tak jak właśnie poglądy. Podsumowując, mimo iż poziomem wiedzy i inteligencji nie sięgam tu większości do pięt czuje się racjonalistą  Pozdrawiam.
|
|
 | | placownik (17853 punktów) |
> To jest nas już dwoje  Dwóch, drogi Grzegorzu.  Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
|  | | Grzegorz Kobyliński (1679 punktów) | > >To jest nas już dwoje  > Dwóch, drogi Grzegorzu.  > PozdrawiamDwóch to by nas było gdyby ona była mężczyzną. Kobieta + facet to chyba jednak dwoje, głowy nie dam, ale będę walczył o swoją racje  Pozdrawiam
|
|
| |  | | placownik (17853 punktów) |
> ale będę walczył o swoją racje  I słusznie! Mój błąd. Twój post mylnie potraktowałem jako odpowiedź na post Michała. Przepraszam. Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
| | |  | | Grzegorz Kobyliński (1679 punktów) |
> Mój błąd. Twój post mylnie potraktowałem jako odpowiedź na post Michała.Każdy ma prawo do popełnienia błędu, NAWET moderator  Pozdrawiam
|
|
| | | | |  | | Pandorra (1289 punktów) | > Dziękuję wszystkim za miłe słowa.. Myślę że jestem Racjonalistką (myślę, więc pewnie jestem ), po prostu wiem że moje kompetencje nie są tak wysokie by brać udział w dyskusjach. Mam nadzieję że w miarę czasu, dzięki częstym wizytom na tej stronie moja wiedza się pogłębi i już z czystym sumieniem będę mogła powiedzieć, że jestem jedną z Was. Pozdrawiam!!!  > Na pewno dasz radę. Nie chcę Cie o niczym zapewniać, bo to takie protekcjonalne poklepywanie po ramieniu, ale na pewno masz wiele odwagi. A kompetencje? Hmm.. Kto wie?
|
|
|  | | JATO (2644 punktów) | > >To jest nas już dwoje  > Dwóch, drogi Grzegorzu.  > Pozdrawiam> Niech strój słów podkreśla urodę myśliA jednak dwoje! "Szczurek" to dziewczyna (przynajmniej tak siebie określa). Pozdrawiam JATO 
Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
|
|
| JATO (2644 punktów) | Nie ma co się przejmować. Mam co prawda trochę więcej lat, aliści nie jestem zawodowym dyskutantem. Podoba mi się to forum więc czytam pilnie. Czasami chylę czoła przed wiedzą i erudycją autorów wypowiedzi, czasem coś sam dorzucę, czasem "nie pochylę się nawet nad przecinkami" bo nie warto. Warto natomiast myśleć. Logicznie, racjonalnie i permanentnie. Z czasem mózg się rozwija i tyle... Pozdrawiam serdecznie. JATO
Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
|
|
| Thorvoy (6588 punktów) | Mówisz poważnie, czy jaja sobie robisz?
|
|
 | | Szczurek (12 punktów) | >Mówisz poważnie, czy jaja sobie robisz? Mówię zupełnie poważnie i szczerze, to co naprawdę myślę. Nie uważam się za jakąś kupę g... ale poziom autorów, a nawet osób wypowiadających się na forum uważam za (na razie) dla mnie nieosiągalny. Czeka mnie dużo pracy, co, prawdę mówiąc, trochę mnie przeraża.
|
|
|  | | Thorvoy (6588 punktów) | Rozbraja mnie Twoja bezpośrednia szczerość. Pisuj tu czasem. Poziom forum nie jest nieosiągalny dla przeciętnego śmiertelnika i wielu z nas niekiedy mocno go zaniża. Na przykład ja.
|
|
| |  | | D.Sprenglewski (426 punktów) | > Poziom forum nie jest nieosiągalny dla przeciętnego śmiertelnikaZgadzam się, chociaż (jak niżej) > wielu z nas niekiedy mocno go zaniża.Z innej beczki: > Na przykład ja.  Nie bądź dla siebie taki surowy. Jak dla mnie, to Ty raczej poziom zaWYŻASZ. Serdecznie pozdrawiam
|
|
| | |  | | Thorvoy (6588 punktów) | >Nie bądź dla siebie taki surowy. Jak dla mnie, to Ty raczej poziom zaWYŻASZ.
Może nie ostatnio, niemniej dziękuję za miłe słowa.
|
|
| | |  | | Basia (364 punktów) | > Nie bądź dla siebie taki surowy. Jak dla mnie, to Ty raczej poziom zaWYŻASZ.Spokojnie, to tylko kokieteria
|
|
| | | |  | | D.Sprenglewski (426 punktów) | > >Nie bądź dla siebie taki surowy. Jak dla mnie, to Ty raczej poziom zaWYŻASZ.> Spokojnie, to tylko kokieteria  > Nieprawda  to szczera prawda
|
|
| | | | |  | | Thorvoy (6588 punktów) | Czuję się czerwono. Na twarzy.
|
|
| | | | | |  | | majoness (5 punktów) | Hah, to ja tu chyba najmłodsza jestem..  Dlatego tak się nie udzielam, bo nie mam o czym pisać - tu wszyscy tacy mądrzy, przedstawiają swoje poglądy.. a ja niewiele wiem.. 
To tylko moje zdanie..:P
|
|
| | | | | | |  | | Thorvoy (6588 punktów) | To udzielaj się częściej, a zgrabna wymiana poglądów jakoś się już potoczy.
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|