Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ech..

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
14-12-2006 19:11Szczurek (12 punktów)Ech..
O jeju.. wszyscy są tu tacy mądrzy, elokwentni, oczytani..
Aż mi głupio, że się zalogowałam i pcham się do tego elitarnego grona..
Pozdrawiam!
Może kiedyś dorosnę by tu także przynależeć..
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

michal (156 punktów)
>Może kiedyś dorosnę by tu także przynależeć..

Kiedyś trzeba zacząć, najlepiej natychmiast. Gdy po raz pierwszy spotkałem się z Racjonalistą, miałem 14 lat. Początkowo rozumiałem niewiele, szczególnie specjalistyczna terminologia sprawiała mi problemy. Nie warto się jednak na samym starcie zniechęcać. Otwórz sobie jakiś słownik internetowy ( polecam słownik Kopalińskiego) , Wikipedie i do lektury - "Im głębiej w las, tym ciekawiej" . Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Grzegorz Kobyliński (1679 punktów)
>O jeju.. wszyscy są tu tacy mądrzy, elokwentni,
>oczytani..
>Aż mi głupio, że się zalogowałam i pcham się do tego
>elitarnego grona..
>Pozdrawiam!
>Może kiedyś dorosnę by tu także przynależeć..

To jest nas już dwoje Mam 16 lat, przeczytałem już wiele tekstów i póki co żaden nie wprawił mnie w aż takie kompleksy Wcale nie trzeba być geniuszem, żeby być racjonalistą. Na początku wystarczą dobre chęci (tak jak u mnie ) Aby tu przynależeć wystarczy mieć podobne poglądy. Wiek, inteligencja, oczytanie też są ważne, ale nie aż tak jak właśnie poglądy.
Podsumowując, mimo iż poziomem wiedzy i inteligencji nie sięgam tu większości do pięt czuje się racjonalistą

Pozdrawiam.
placownik (17853 punktów)

>To jest nas już dwoje

   Dwóch, drogi Grzegorzu.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Grzegorz Kobyliński (1679 punktów)
>>To jest nas już dwoje
>   Dwóch, drogi Grzegorzu.
>   Pozdrawiam

Dwóch to by nas było gdyby ona była mężczyzną. Kobieta + facet to chyba jednak dwoje, głowy nie dam, ale będę walczył o swoją racje

Pozdrawiam
placownik (17853 punktów)

>ale będę walczył o swoją racje

   I słusznie! Mój błąd. Twój post mylnie potraktowałem jako odpowiedź na post Michała. Przepraszam.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Grzegorz Kobyliński (1679 punktów)

>Mój błąd. Twój post mylnie potraktowałem jako odpowiedź na post Michała.


Każdy ma prawo do popełnienia błędu, NAWET moderator

Pozdrawiam
Szczurek (12 punktów)
Dziękuję wszystkim za miłe słowa.. Myślę że jestem Racjonalistką (myślę, więc pewnie jestem ), po prostu wiem że moje kompetencje nie są tak wysokie by brać udział w dyskusjach. Mam nadzieję że w miarę czasu, dzięki częstym wizytom na tej stronie moja wiedza się pogłębi i już z czystym sumieniem będę mogła powiedzieć, że jestem jedną z Was. Pozdrawiam!!!
Pandorra (1289 punktów)
>Dziękuję wszystkim za miłe słowa.. Myślę że jestem Racjonalistką (myślę, więc pewnie jestem ), po prostu wiem że moje kompetencje nie są tak wysokie by brać udział w dyskusjach. Mam nadzieję że w miarę czasu, dzięki częstym wizytom na tej stronie moja wiedza się pogłębi i już z czystym sumieniem będę mogła powiedzieć, że jestem jedną z Was. Pozdrawiam!!!
>
Na pewno dasz radę. Nie chcę Cie o niczym zapewniać, bo to takie protekcjonalne poklepywanie po ramieniu, ale na pewno masz wiele odwagi.
A kompetencje? Hmm.. Kto wie?
smag (464 punktów)
>Dziękuję wszystkim za miłe słowa.. Myślę że jestem Racjonalistką (myślę, więc pewnie jestem ), po prostu wiem że moje kompetencje nie są tak wysokie by brać udział w dyskusjach. Mam nadzieję że w miarę czasu, dzięki częstym wizytom na tej stronie moja wiedza się pogłębi i już z czystym sumieniem będę mogła powiedzieć, że jestem jedną z Was. Pozdrawiam!!!

Najważniejsze, że potrafisz myśleć samodzielnie, zasób słów i argumentów przyjdzie z czasem jeśli tego zechcesz. Co do kompetencji w zakresie udziału w dyskusji to trzeba jakoś zacząć, lepiej działać niż stać z boku. Zapraszam więc do dyskusji wtedy, gdy będziesz odczuwała taką potrzebę.

Pozdrawiam.
JATO (2644 punktów)
>>To jest nas już dwoje
>   Dwóch, drogi Grzegorzu.
>   Pozdrawiam
>
Niech strój słów podkreśla urodę myśli

A jednak dwoje! "Szczurek" to dziewczyna (przynajmniej tak siebie określa).
Pozdrawiam
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
JATO (2644 punktów)
Nie ma co się przejmować.
Mam co prawda trochę więcej lat, aliści nie jestem zawodowym dyskutantem. Podoba mi się to forum więc czytam pilnie.
Czasami chylę czoła przed wiedzą i erudycją autorów wypowiedzi, czasem coś sam dorzucę, czasem "nie pochylę się nawet nad przecinkami" bo nie warto. Warto natomiast myśleć. Logicznie, racjonalnie i permanentnie. Z czasem mózg się rozwija i tyle...
Pozdrawiam serdecznie.
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
Thorvoy (6588 punktów)
Mówisz poważnie, czy jaja sobie robisz?
Szczurek (12 punktów)
>Mówisz poważnie, czy jaja sobie robisz?
Mówię zupełnie poważnie i szczerze, to co naprawdę myślę. Nie uważam się za jakąś kupę g... ale poziom autorów, a nawet osób wypowiadających się na forum uważam za (na razie) dla mnie nieosiągalny. Czeka mnie dużo pracy, co, prawdę mówiąc, trochę mnie przeraża.
Thorvoy (6588 punktów)
Rozbraja mnie Twoja bezpośrednia szczerość.

Pisuj tu czasem. Poziom forum nie jest nieosiągalny dla przeciętnego śmiertelnika i wielu z nas niekiedy mocno go zaniża. Na przykład ja.
D.Sprenglewski (426 punktów)
>Poziom forum nie jest nieosiągalny dla przeciętnego śmiertelnika

Zgadzam się, chociaż (jak niżej)

>wielu z nas niekiedy mocno go zaniża.

Z innej beczki:

> Na przykład ja.

Nie bądź dla siebie taki surowy. Jak dla mnie, to Ty raczej poziom zaWYŻASZ.

Serdecznie pozdrawiam
Thorvoy (6588 punktów)
>Nie bądź dla siebie taki surowy. Jak dla mnie, to Ty raczej poziom zaWYŻASZ.

Może nie ostatnio, niemniej dziękuję za miłe słowa.
Basia (364 punktów)
>Nie bądź dla siebie taki surowy. Jak dla mnie, to Ty raczej poziom zaWYŻASZ.

Spokojnie, to tylko kokieteria
D.Sprenglewski (426 punktów)
>>Nie bądź dla siebie taki surowy. Jak dla mnie, to Ty raczej poziom zaWYŻASZ.
>Spokojnie, to tylko kokieteria
>
Nieprawda to szczera prawda
Thorvoy (6588 punktów)
Czuję się czerwono. Na twarzy.
majoness (5 punktów)
Hah, to ja tu chyba najmłodsza jestem.. Dlatego tak się nie udzielam, bo nie mam o czym pisać - tu wszyscy tacy mądrzy, przedstawiają swoje poglądy.. a ja niewiele wiem..

To tylko moje zdanie..:P
Thorvoy (6588 punktów)
To udzielaj się częściej, a zgrabna wymiana poglądów jakoś się już potoczy.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365