>Akurtat srodowisko w którym żyje jest bardzo >negatywnie nastawione do ludzi poszukujących prawdy a w >szczególności jeśli ona tyczy się Kościoła.
Witam. Ja mam ten sam problem, śmieszne jest to, że ci ludzie sami zaczynają rozmawiać o religii, a kończy się to "zawsze", ostrą wymianą zdań. Zastanawiająca jest ich niewiedza o swojej wierze, nie przyjmują do wiadomości pewnych faktów, nawet tych zapisanych w biblii. Pozdrawiam!!!
|