Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nowe Kolegium Moderatorów - komunikat

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
07-11-2010 17:32Mariusz Agnosiewicz (moderator)Nowe Kolegium Moderatorów - komunikat
Ocena 1 na 1
Zakończyliśmy reorganizację kolegium moderatorów forum.

Aktualny jego skład to:
  • Alicja Duda
  • Meretseger
  • sceptymucha
  • liliac
  • Mariusz Agnosiewicz
  • Michał Przech


Moderatorzy pilnują przestrzegania regulaminu na forum. Przypomnę adres emailowy kolegium: lp.atsilanojcar@muigelok - na ten adres należy wysyłać wszelkie uwagi i pytania związane z funkcjonowaniem forum i moderacją. Jeśli ktoś spotkał się z jakimś ostrzeżeniem, przeniesieniem wątku czy inną decyzją moderatorską, której nie rozumie - nie pisze tego na forum, lecz wysyła zapytanie na adres kolegium.

Mam nadzieję, że moderatorzy będą mieli na forum coraz mniej roboty

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>
  • liliac

    Niniejszym spieszę z gratulacjami (choć raz Kowalską udało mi się uprzedzić ).
    Bardzo mądra decyzja, mam nadzieję, że jej, liliac, żałować nie będziesz.
    Trzymam kciuki (swoje i Kowalskiej) .
  • AdamGr (3037 punktów)
    Ale lizus i jeszcze Kowalską podrywa na lizusostwo.
    Spiesz spiesz...tylko się nie wywal
    lukaszewicz (5674 punktów)

    >
  • sceptykmucha

    Chyba sceptymucha?
  • Mariusz Agnosiewicz (moderator)
    >>
  • sceptykmucha
    >Chyba sceptymucha?

    masz rację, przepraszam!
  • Kuba Śruba (3184 punktów)
    >Mam nadzieję, że moderatorzy będą mieli na forum coraz mniej roboty [/color]
    Oj, bez przesady, "gdzie drwa rąbią tam wióry lecą"!

    Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
    czes (4083 punktów)
    >Alicja Duda
    >Meretseger
    >sceptymucha
    >liliac ...

    Gratulacje dla ... administratora forum!
    Wierzę w ten nowy zespół! Fantastyczni ludzie!
    Uściski dla Pań, uścisk dłoni dla Panów.


    Pozdrowienia dla wszystkich miłych i rozsądnych tak ateistów jak i teistów piszących na tym forum.
    08-11-2010 05:32 
     Ocena 4 na 4
    lotrek (14275 punktów)
    Alicja Duda
    Meretseger
    sceptymucha
    liliac


    Ja również gratuluję nowym Członkom Kolegium i życzę samych sukcesów.

    "Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
    -jad- (18783 punktów)
  • Meretseger
  • sceptymucha
  • liliac

    Świetny wybór!
    Nie ujmując

  • Alicja Duda
  • Mariusz Agnosiewicz
  • Michał Przech

    Choć tego ostatniego w ogóle nie kojarzę

    Swoją drogą, ostatnio nie miałem czasu by odwiedzać forum i po pewnej przerwie z zadowoleniem stwierdzam, że jakby poprawił się troszkę poziom forum. Niekoniecznie pod względem merytorycznym ale dyskusje zdają mi się znacznie bardziej kulturalne niż nie tak dawno temu, w okresie wylęgu, rozkwitu i wreszcie plagi pieniaczy.
    Cieszę się i gratuluję forum powrotu do zdrowia.

    w pustej szklance pomarańcze- to dobytek mój
  • 30-11-2010 10:55 
     Ocena 2 na 2
    webmaster (moderator)
    >Choć tego ostatniego w ogóle nie kojarzę
    To pewnie dlatego, że się ukrywa..
    -jad- (18783 punktów)
    >>Choć tego ostatniego w ogóle nie kojarzę
    >To pewnie dlatego, że się ukrywa..

    Już wiem
    No więc, tym bardziej nie ujmując. Pozdrawiam.


    w pustej szklance pomarańcze- to dobytek mój

    Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
    Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

      

    Zaloguj przez OpenID..
    Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

    Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

     


    [ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
    Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
    Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365