Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nowe czasopismo "Oświecenie - Nowoczesne Społeczeństwo"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
30-11-2010 20:36natalia_88poz (817 punktów)Nowe czasopismo "Oświecenie - Nowoczesne Społeczeństwo"
Ocena 2 na 2
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z nowym czasopismem, które wyszło na rynek w formie elektronicznej, za jakiś czas pojawi się także format na płytach CD oraz w formie drukowanej.
Czasopismo charakteryzuje się OSTRĄ, jak nie PIKANTNĄ krytyką Kościoła.

poniżej zamieszczam link, gdyby ktoś był zainteresowany
pozdrawiam, Natalia

allegro.pl(*)spoleczenstwo-i1347059680.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

natalia_88poz (817 punktów)Odp: NOWE CZASOPISMO "OŚWIECENIE - NOWOCZESNE SPOŁECZEŃSTWO"
o dzieki za przeniesienie wątku, sorka za umieszczenie w złym dziale

"Im mniej mają ludzie rozumu i wiedzy, tym większą okazują żarliwość w sprawach wiary"
Jan Meslier - "Testament".
Matix (5786 punktów)Odp: Nowe czasopismo "Oświecenie - Nowoczesne Społeczeństwo"
>Czasopismo charakteryzuje się OSTRĄ, jak nie PIKANTNĄ krytyką Kościoła.

I tyle? A coś ciekawego tam będzie oprócz tego standardu?
AdamGr (3037 punktów)
Taaa...pokaz mody wiosenno-letniej, mini sutanny tudziez brewiarzyk wysadzany kosztownościami , święcona w szpraju , automat mówiący zdrowaśki
Klasyczny populizm reklamowy żeby przyciągnąć pozorna sensacją ludziki.
Bo co jeszcze może zadziwić ? Że dajmy na to Rydzyk jest hermafrodytą ? Bo co poniżej ?
kelthak (-11 punktów)
>Taaa...pokaz mody wiosenno-letniej, mini sutanny tudziez brewiarzyk wysadzany kosztownościami , święcona w szpraju , automat mówiący zdrowaśki
>Klasyczny populizm reklamowy żeby przyciągnąć pozorna sensacją ludziki.
>Bo co jeszcze może zadziwić ? Że dajmy na to Rydzyk jest hermafrodytą ? Bo co poniżej ?
się zastanawiam jak można się jeszcze czymś takim podniecać...ehh, w dzisiejszym świecie nawet ateiści zdziadziali ;/

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365