Witam! Za miesiac na Podlasiu odbedzie sie referendum w sprawie Rospudy. Gdyby odbywalo sie ono dzisiaj smialo mozna by zgadywac jaki bedzie wynik. Wiadomo, jak zaglosowaloby dzis Podlasie. Jednak ludzie w Warszawie, Krakowie i innych miastach zdaja sie nie rozumiec jaka jest sytuacja w Augustowie i czego ludzie mieszkajacy w nim chca. Istnieje jednak szybka droga uswiadomienia im, o co chodzi. Wystarczyloby na kilka dni zablokowac obwodnice tych miast. Wiem, wiem, to bolesne, ale jaki przyrost swiadomosci bysmy mieli- ogromny. Opadly by tez maski hipokryzji co do jednej. Pozdrawiam z odrobina sarkazmu. |