Dzisiaj, 4. 01, o godz.22.55, w TVP 2 bedzie wyemitowany film dokumentalny " Opętani przez złe moce ". To o tym jak wiara przemienia się w zgubny w skutkach zabobon. Co prawda dotyczy to Nigerii oraz Zielonoswiatkowców ale... Życzę miłego oglądania
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.