>Proszę Was o radę. >Jakie możliwości ma obywatel, gdy stwierdza, że >rozporządzenie łamie konstytucyjną zasadę równości wobec >prawa? Mam właśnie taki problem z rozporządzeniem, które >bezpośrednio we mnie uderza. Poradźcie jak wpłynąć na tą >wielką państwową biurokrację?
Możesz napisać do Rzecznika Praw Obywatelskich, skierować sprawę do odpowiedniego sądu, na koniec możesz próbować w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości w Hadze bodajże...
|