Warto się przyjrzeć i przemyśleć możliwość opisaną na tej stronie : referendum2007.org/Nie organizuję tego, ale dostałem link od znajomego i zastanowiło mnie to. Ciekawy jestem, czy osiągnięcie tej liczby głosów jest realne (bo jest możliwe, to oczywiste) i co by mogło z tego wyniknąć. Czy jako niepełnoletni mógłbym wziąć udział w takim nieoficjalnym referendum ? A właściwie inicjatywie obywatelskiej. |