>Czy Opus Dei lub zakony katolickie są sektami? Jeśli tak to dlaczego?
"Sekta, tak duża religia nazywa mniejszą"
Dla osoby wierzącej religia jest jedna reszta to sekty.
Niewierzący wie, że różnica pomiędzy sektą a religią, jest taka jak pomiędzy kolokwialnym "jezus maria" a "jasna cholera". Czyli treść nie istotna ważne jakie znaczenie nadajesz używając.
fear is the mind killer
|