Racjonalista - Strona głównaDo treści
Modlitwa za trolli.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
12-03-2009 14:56lotrek (14275 punktów)Modlitwa za trolli.
Ocena 4 na 4
A to się porobiło, na portalu fronda.pl modlą się za trolli:
fronda.pl/(*)li_by_staly_sie_dobrymi_elfami
i to modlą się bardzo ładnie:
Cytat:
W intencji wszystkich, którzy logują się na Frondzie z intencją służenia Złemu, aby opuścili portal, a Dobry Bóg niech sprawi by do nas powrócili przemienieni, byśmy wspólnie mogli przyczyniać się do budowy Królestwa Niebieskiego. By nasze wysiłki przynosiły dobre owoce. Jedyny Miłosierny Boże, w Trójcy Przenajświętszy zmiłuj się nad nami. Amen

Mam nadzieje, że im to nie zaszkodzi, bo jak mniemam wśród frondowych trolli znajdują na pewno nasi forumowicze . Jestem pełen obaw, bo nie dość, że się za nich modlą, to chcą jeszcze przerobić ich na elfy i strach pomyśleć, czym się to może skończyć. Zresztą sami zobaczcie: nonsensopedia.wikia.com/wiki/Elfy
Cytat:
Charakterystyka elfów

* długie uszy
* długie włosy
* długie życie
* ogólnie elfy wszystko mają długie
* tak, to też
* jeśli idziesz w towarzystwie krasnoluda, a on nagle rzuca się na przypadkowego przechodnia z toporem, to możesz mieć pewność, że przypadkowy przechodzień jest elfem
* związane z przyrodą
* rozmawiają ze zwierzętami i roślinami
* elfki wyglądają na płeć żeńską, elfy także
* jest piękniejszy, mądrzejszy, starszy, bardziej charyzmatyczny, zwinniejszy, spostrzegawczy i ma bardziej wyczulone zmysły od ciebie
* mimo to możesz go bez problemu rozwalić w pierwszym starciu
* jedzą tylko dobrze nawożoną trawę i piją tylko dobry gnój.
* mają bzika na punkcie ekologii
* ich kobiety mają ładne plecy - z dwóch stron

Więc jakby ktoś zaobserwował podobne objawy u siebie, niech da znać, to zastanowimy się, jak temu zaradzić. Racjonalnie....
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jacek Cieslicki (1555 punktów)
(zablokowany)
>
>Mam nadzieje, że im to nie zaszkodzi, bo jak mniemam wśród frondowych trolli znajdują na pewno
>nasi forumowicze . Jestem pełen obaw, bo nie dość, że się za nich modlą, to chcą jeszcze
>przerobić ich na elfy i strach pomyśleć, czym się to może skończyć.

> [cytat]Charakterystyka elfów
> * długie życie
> * ogólnie elfy wszystko mają długie
> * tak, to też

Już chciałem na Frondzie zacząć budować Królestwo Niebieskie, lecz zobaczyłem, że juz się nie nadaję na elfa...

dziadek Jacek
*******
Potomek Noego i ewunii

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365