A to się porobiło, na portalu
fronda.pl modlą się za trolli:
fronda.pl/(*)li_by_staly_sie_dobrymi_elfamii to modlą się bardzo ładnie:
Cytat:W intencji wszystkich, którzy logują się na Frondzie z intencją służenia Złemu, aby opuścili portal, a Dobry Bóg niech sprawi by do nas powrócili przemienieni, byśmy wspólnie mogli przyczyniać się do budowy Królestwa Niebieskiego. By nasze wysiłki przynosiły dobre owoce. Jedyny Miłosierny Boże, w Trójcy Przenajświętszy zmiłuj się nad nami. Amen
Mam nadzieje, że im to nie zaszkodzi, bo jak mniemam wśród frondowych trolli znajdują na pewno
nasi forumowicze . Jestem pełen obaw, bo nie dość, że się za nich modlą, to chcą jeszcze przerobić ich na elfy i strach pomyśleć, czym się to może skończyć. Zresztą sami zobaczcie:
nonsensopedia.wikia.com/wiki/Elfy Cytat:Charakterystyka elfów
* długie uszy
* długie włosy
* długie życie
* ogólnie elfy wszystko mają długie
* tak, to też
* jeśli idziesz w towarzystwie krasnoluda, a on nagle rzuca się na przypadkowego przechodnia z toporem, to możesz mieć pewność, że przypadkowy przechodzień jest elfem
* związane z przyrodą
* rozmawiają ze zwierzętami i roślinami
* elfki wyglądają na płeć żeńską, elfy także
* jest piękniejszy, mądrzejszy, starszy, bardziej charyzmatyczny, zwinniejszy, spostrzegawczy i ma bardziej wyczulone zmysły od ciebie
* mimo to możesz go bez problemu rozwalić w pierwszym starciu
* jedzą tylko dobrze nawożoną trawę i piją tylko dobry gnój.
* mają bzika na punkcie ekologii
* ich kobiety mają ładne plecy - z dwóch stron
Więc jakby ktoś zaobserwował podobne objawy u siebie, niech da znać, to zastanowimy się, jak temu zaradzić. Racjonalnie....
