Dzień dobry.
Ja mam pytanie czy może ktoś z forumowiczów wie
może w jaki sposób naliczane są punkty do rankingu?
Bo ja zauważyłam, że czasami dostaję dużo punktów. Tak sobie siadłam i policzyłam i wyszła mi bardzo ładna średnia. Lepsza nawet niż średnia ocen na koniec szkoły

Może ja jakiś głupi błąd zrobiłam
?
Mógłby ktoś mi sprawdzić te moje obliczenia?
Spisałam swoje wypowiedzi z listy moich wypowiedzi i spisałam potem punkty za nie. To znaczy za te moje posty:
05.08 17:43 = 4p
05.08 14:17 = 6p
05.08 12:25 = 6p
03.08 21:04 = 5p
28.07 09:38 = 4p
21.07 16:15 = 9p
21.07 13:46 = 2p
21.07 04:07 = 2p
To jest tylko za ostatni miesiąc bo na tabelce w rankingu jest, że to jest policzone z ostatnich 31 dni.
No to sobie wzięłam i policzyłam:
Po dodaniu wyszło mi, że dostałam razem za to 38 punktów.
podzieliłam przez 8 i wyszła mi średnia 4.75.
Chciałam się koleżankom pochwalić.
No, a na liście najlepiej ocenianych mnie nie ma.
Czy ktoś, kto dłużej tu pisze potrafi mi powiedzieć dlaczego?
Czy możliwe jest, że jak moderator kogoś nie lubi to go na listę nie wpuści?
A może to jakiś błąd w obliczeniach moich jest?
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś miły i wyjaśni mi tak, żebym to zrozumiała. Z góry dziękuję za każdą pomoc.
Pozdrawiam wszystkich.