Było ich około 30, szły ulicami Kabulu, pod osłoną wojska, niosąc plakaty: "Ulica należy również do nas", "Mamy dość upokorzeń". Przeszły od uniwersytetu do Afgańskiego Instytutu Praw Człowieka, z nadzieją, że je zauważymy. Moje możliwości są ograniczone, przekażcie dalej, że one istnieją, że chcą abyśmy o nich wiedzieli. Więcej: worldblog.(*)rning-men-red-faced-with-angerZdjęcie: Sebastian Rich / NBC News  |