 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-03-2009 10:33 | niedoskonały (30 punktów) | Krytyka
-2 na 4 | Przepraszam ale muszę z przykrością napisać, że głupota tu się panoszy. Mam na myśli prawie wszystkie wypowiedzi na wszystkich forach. Ja myślałem, że będę mógł prowadzić jakieś interesujące i konstruktywne dyskusje na temat ateizmu, katolicyzmu i innych nieracjonalnych wytworów ludzkiego umysłu, a tu ludzie piszą prawie same pierdoły. Wielki minus od użytkownika, który nie ukrywa, że wierzy w istnienie Boga! | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Ojciec Ateusz (9201 punktów) | > Przepraszam ale muszę z przykrością napisać, że głupota tu się panoszy.
Ze swojej strony serdecznie przepraszam i obiecuję, że postaram się zmądrzeć.
> Ja myślałem, że będę mógł prowadzić jakieś interesujące i konstruktywne dyskusje
Zauważę nieśmiało, że nawet nie spróbowałeś.
|
|
 | 3 na 3 | liliac (147340 punktów) | > > Przepraszam ale muszę z przykrością napisać, że głupota tu się panoszy.> Ze swojej strony serdecznie przepraszam i obiecuję, że postaram się zmądrzeć.> > Ja myślałem, że będę mógł prowadzić jakieś interesujące i konstruktywne dyskusje> Zauważę nieśmiało, że nawet nie spróbowałeś.> Bo zaobserwował, że się głupota panoszy  To taka konstruktywna krytyka miała być
|
|
1 na 1 | michiko (596 punktów) | Jesteś tutaj krótko - w sam raz, by wyciągać pochopne wnioski.
|
|
4 na 4 siarkofrut (2125 punktów) (zablokowany) | Cytat:Przepraszam ale muszę z przykrością napisać, że głupota tu się panoszy. Racja - miłujący prawdę, nabuko, elbrus8, teraz jeszcze ty.
"Nigdy się nie spełniamy. Jesteśmy dwiema otchłaniami - studnią wpatrzoną w niebo."
|
|
 | -2 na 2 | niedoskonały (30 punktów) |
>Racja - miłujący prawdę, nabuko, elbrus8, teraz jeszcze ty - hmm, oceniać cię nie zamierzam, a tych gości nie znam. Przeczytałem parę ich wypowiedzi. Współczuję, że próbują się siłować z tak potężną machiną zła. Ale dobra, nic już nie będę mówił.
|
|
|  | 4 na 4 | marcus (876 punktów) | >>Racja - miłujący prawdę, nabuko, elbrus8, teraz jeszcze ty > - hmm, oceniać cię nie zamierzam, a tych gości nie znam. Przeczytałem parę ich wypowiedzi. Współczuję, że próbują się siłować z tak potężną machiną zła. Ale dobra, nic już nie będę mówił.
A ja też nie ukrywam, że jestem wierzący, choć nie utożsamiam się z KK, to jestem na swój sposób praktykujący, i wciąż nie widzę, w jaki sposób stwierdzenia świadka Jehowy, odrzucającego wszelakie argumenty kreacjonisty, czy zwykłego trolla internetowego mają szerzyć dobro, podczas kiedy poważny serwis stworzony dla ludzi którzy chcą z szeroko pojętym złem walczyć i przeciwstawiać się powszechnemu ogłupieniu miałby być "machiną zła", więc byłbym wdzięczny, gdybyś uściślił i, przede wszystkim, uzasadnił swoje stwierdzenie.
Pozdrawiam, marcus.
|
|
 | 2 na 2 | lotrek (14275 punktów) | > Cytat:Przepraszam ale muszę z przykrością napisać, że głupota tu się panoszy. > Racja - miłujący prawdę, nabuko, elbrus8, teraz jeszcze ty. Bozenkę gdzieś "wcięło" a jaki to był troll..!!!!Troll nad trolle 
Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
|
|
3 na 3 | Adamiak (36436 punktów) | >Wielki minus od użytkownika, który nie ukrywa, że >wierzy w istnienie Boga!
Nie przejmuj się, ja mam katar sienny - też nie ukrywam, ale czym się chwalić?
|
|
 | 1 na 1 | niedoskonały (30 punktów) | Ja się tylko tego nie wstydzę
|
|
|  | 3 na 3 | Adamiak (36436 punktów) | >Ja się tylko tego nie wstydzę
No to sam sobie wybierz: gratulacje czy współczucie.
|
|
5 na 5 | JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów) | > Przepraszam ale muszę z przykrością napisać, że głupota tu się panoszy.Tak. To forum nie odbiega od wszystkich. Głupoty tu bez liku. Jako "niedoskonały" był Pan łaskaw dołączyć do grona głupich. Ja ze swej strony jestem zwykły prostak i cham wojskowy, natomiast Zbysław jest idiotą. Przy okazji mamy tu jeszcze paru równie durnych ludzi. Zestaw znajdzie Pan we wszystkich możliwych wykazach. Zachodzi proste pytanie. Mianowicie co Pan tu robi? Dołączył Pan właśnie do grona głupich. Ja się tym szczycę (głupotą oczywista), Pan jakby nie. A zatem coś tu nie gra.  Bez pozdrowień. JATO
Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
|
|
5 na 5 | lotrek (14275 punktów) | > będę mógł prowadzić jakieś interesujące i> konstruktywne dyskusje na temat ateizmu, katolicyzmu Czegoś nie wiesz na temat ateizmu, to pytaj...chociaż może Ci to zaszkodzić. A katolicyzm? Jest jak ten koń ("koń jest, jak każdy widzi") > i innych nieracjonalnych wytworów ludzkiego umysłu,Czyli o katolicyzmie....jw. > Wielki minus od użytkownika, który nie ukrywa, że wierzy w istnienie Boga!No to masz problem i co? Oczekujesz współczucia? Z tego można się wyleczyć
Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|