Co sądzicie o tych pytaniach? - zapraszam do debaty, która ma dokładnie wyłonić ich treść. Czy uważacie, że Polacy powinni się wypowiedzieć w tej sprawie w referendum?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Zapraszam do dyskusji >www.facebo(*)eferendum-2011/198107220206902 >Co sądzicie o tych pytaniach? - zapraszam do debaty, która ma dokładnie wyłonić ich treść. >Czy uważacie, że Polacy powinni się wypowiedzieć w tej sprawie w referendum?
Hmm... nie mam konta na Fb więc nie poznam treści pytań?
Jesli chcesz usłyszeć opinie, zamieść pytania tu, a nie na fejsbuku. Nie każdy jest tam bywalcem. Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.