Racjonalista - Strona głównaDo treści
1% - racjonalnie!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
14-03-2011 18:01Mariusz Agnosiewicz (moderator)1% - racjonalnie!
Ocena 6 na 6
Racjonalista organizuje pomoc dla naszej koleżanki Magdaleny Kowalczyk z Łodzi - członkini zarządu Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, aktywnej racjonalistki, odpowiedzialnej m.in. za kampanię "Renegocjacja konkordatu".



Magda choruje na ataksję rdzeniowo-móżdżkową i potrzebuje pieniędzy na rehabilitację i zabiegi przedłużające jej sprawne funkcjonowanie. Wszystkich znajomych i nieznajomych prosi o pomoc.

Przekażcie Magdzie swój 1% - wspieracie tym samym polski ruch laicki!

W załączniku instrukcja jak to zrobić.

[Załącznik]
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kowalska (14008 punktów)
>Przekażcie Magdzie swój 1% - wspieracie tym samym polski ruch laicki!

   Zrobione. Ale pomogłam (mam nadzieję) Magdzie. A nie żadnemu ruchowi.

Marian Paździoch wymierzył i policzył wszystko, a następnie podzielił to i wyszła mu liczba pozwalająca skontaktować się z kosmosem. Liczbą tą była częstotliwość radiowa Radia Maryja.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>>Przekażcie Magdzie swój 1% - wspieracie tym samym polski ruch laicki!
>    Zrobione. Ale pomogłam (mam nadzieję) Magdzie. A nie żadnemu ruchowi.

Czy tego chcesz czy nie, ruchowi TEŻ pomogłaś!
14-03-2011 20:35 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>Czy tego chcesz czy nie, ruchowi TEŻ pomogłaś!

   Aj tam - ruch. Pokuszę jeszcze z kilka osób, żeby dla Magdy Tylko Ona się liczy.

I Magdę pozdrów, i w ogóle niech się nie martwi, bo będzie dobrze. Ja, Kowalska, to mówię.

Marian Paździoch wymierzył i policzył wszystko, a następnie podzielił to i wyszła mu liczba pozwalająca skontaktować się z kosmosem. Liczbą tą była częstotliwość radiowa Radia Maryja.
14-03-2011 20:38 
 Ocena 2 na 2
i.czaplicka (5782 punktów)
Wybacz. Polskich podatków nie mam. Mam dwie chore osoby w najbliższej rodzinie.
jarekland (142470 punktów)
>Racjonalista organizuje pomoc dla naszej koleżanki Magdaleny Kowalczyk z Łodzi

Ja też wyślę
Andrzej Juśko (1 punktów)
Przekazane Pozdrawiam
Roksana Małek (894 punktów)
Moja Babcia przekazała
Racjonalistka ateistka (711 punktów)
>Moja Babcia przekazała

Dziękuę Roksanko
Magda

Żeby wierzyć trzeba mieć łaskę wiary, żeby nie wierzyć trzeba mieć łaskę rozumu
Racjonalistka ateistka (711 punktów)
Wszystkim bardzo dziękuje

Magda

Żeby wierzyć trzeba mieć łaskę wiary, żeby nie wierzyć trzeba mieć łaskę rozumu

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365